ללקק את התות – איך לגרום לאישה להגיע לאורגזמה
נכתב על ידי: ראובן
תאריך: 16/11/09

 

עובדה מאוד מצערת היא שנשים רבות עוברות שנים ואפילו חיים שלמים מבלי לחוות אורגזמות מבן זוגן. להלן כמה עצות שיסייעו לך ללמוד איך להביא אותה לאורגזמה ואפילו להרבה אורגזמות בעת קיום יחסי מין.

 

ההרגשה הכי טובה שהייתה לי אני חושב אי פעם, היתה כשהבטתי מתוך שתי רגליה של החברה שלי בלילה של סקס לוהט, אל פניה וראיתי שהיא גומרת, ובזכות הסקס אוראלי שלי.

 

רוב הנשים יכולות לעבור שנים בלי לחוות אורגזמה באמצעות סקס אוראלי, גברים בדרך כלל ממהרים פנימה ומלקקים בלי להבין מה הם עושים. זה לא מה שנשים רוצות, זה לא מה שעושה להן את זה. נשים אוהבות סקס אוראלי איטי ועדין. היות וגברים לא יודעים באמת איך ללקק, הסיכויים של איש לחוות אורגזמה באמצעות סקס אוראלי, שואפים לאפס בדרך כלל.

 

להלן כמה עצות שיעזרו לאישה שלך לצרוח

•o        זה די בלתי אפשרי לבחורה לגמור כשהיא מוטרדת, אז קודם כל דאג להרגיע אותה. עסה לה את הכתפיים או הגב, את הצוואר ועזור לה להפיג מתחים.

•o        כשאתה עושה סקס אוראלי התעלם מהנרתיק. ככל שהמשחק המקדים יתארך, יהיה לה יותר סיכוי לגמור. נשק ולקק אותה, גע בה מסביב בעדינות והיא מהר מאוד תתחנן אליך להיות כבר בתוכה.

•o        הדרך הכי טובה לא לגמור לפני הזמן היא לעשות סקס כרגיל ורגע לפני שאתה גומר, לסובב במעגלים את הירכיים שלך ולחכות שהזין יירגע קצת. אז תוכל להמשיך כמו קודם.

•o        סקס אוראלי הוא הדרך הטובה והיעילה ביותר להביא את האישה לחוות אורגזמה. אינספור מחקרים נעשו בעניין ותומכים בכך. סקס אוראלי הוא הרבה יותר מספק לאישה מאשר חדירה רגילה.

מסתבר שרוב הנשים מעדיפות לוותר על סקס רגיל לטובת סקס אוראלי, אז אם זה כל כך חשוב עבורן, וודא שאתה יודע לעשות את העבודה כמו שצריך.

 


 
אודות המחבר

ראובן אזולאי, מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב - בניית אתרים.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article6768.aspx