פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 03/12/20

 

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה

דובר, דלאוור, 3 בדצמבר 2020, ((ACCESSWIRE:

Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לקבוצת אמקסט, שהוקמה ב-1983, יש היסטוריה של 37 שנים מוצלחות בערב הסעודית בפיתוח קבוצה עסקית מגוונת, עם תיק שכולל ייצור והספקה של חומרי בניין, השקעה ופיתוח של נכסים, ושירותי ייעוץ.

סקוט פאולטר, המנהל הכללי של PGTK, אמר: "ממלכת ערב הסעודית, כחלק מהמסגרת האסטרטגית שלה "חזון 2030" שלפיה 9.5 GW מהאנרגיה של הממלכה תסופק על ידי אנרגיה מתחדשת עד 2030, תעבור צמיחה מהירה, ואנחנו מאוד גאים ליצור שותפות עם קבוצת אמקסט כדי להבטיח שנמצב את פסיפיק גרין כמובילה. עם קבוצת אמקסט, אנחנו חוברים לארגון שמביא עשרות שנים של ניסיון ממקור ראשון בשוק הספציפי והיסטוריה מצוינת של הספקת פתרונות מובילים בענף באזור".

אמר חשוגג'י, יו"ר קבוצת אמקסט, אמר: "אנחנו מאמינים שהשילוב של הניסיון שלנו והכרת השוק הסעודי, יחד עם תיק הטכנולוגיות של פסיפיק גרין והקשרים עם PowerChina, מהווה בסיס של שותפות נהדרת והזדמנות להציע הרבה טכנולוגיות משלימות בשוק הזה".

סקוט הוסיף: "הטכנולוגיות של פסיפיק גרין, במיוחד במגזרי החשמל הסולרי, התפלה ומערכות של סוללות לאגירת אנרגיה (BESS), מספקות את הפתרון המושלם לביקוש הגדל בממלכה, ואנחנו נרגשים להשתמש בקשרים שהורווחו ביושר של קבוצת אמקסט כדי לתרום להשגת היעדים של חזון 2030. באמצעות המיזם המשותף שינהלו היו"ר סלמן עלירזה והמנהל הכללי בר מקלין, אנחנו בטוחים שניצור צמיחה מהירה בכל האזור".

קבוצת אמקסט מפוקחת על ידי המייסד, אמר חשוגג'י, שחבר במועצות מנהלים של הרבה חברות משפיעות וגופים ממשלתיים בממלכה ומשמש כעת יועץ אסטרטגי לעיר הפיתוח החדשה הבולטת של הממלכה, העיר הכלכלית המלך עבדאללה (KAEC). בראש צוות ההנהלה של קבוצת אמקסט עומד המנהל הכללי סלמן עלירזה, שהרקע שלו כולל תפקידים שונים של הקמה, ביצוע וניהול בכיר במגזר הפיתוח העסקי בממלכת ערב הסעודית, בנוסף לתואר MBA מבית הספר לעסקים של לונדון.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. האסטרטגיה של החברה היא לבנות באמצעות פיתוח אורגני ורכישות תיק של טכנולוגיות תחרותיות בחזית הטכנולוגיה הרשומות כפטנטים שמיועדות לעמוד בתקנים הסביבתיים שהולכים ומחמירים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com.

אודות Amr Khashoggi Trading Company Limited (קבוצת אמקסט):

קבוצת אמקסט מפתחת חברות כבר קרוב לארבעה עשורים, כולל Global Gypsum Company (3G), Moghrabi Decor Services (MDS) ו-Qaderoon Business Disability Network. קבוצת אמקסט ממשיכה להרחיב את הפעילות הנוכחית שלה וליטול הזדמנויות עסקיות חדשות בערב הסעודית באזור מועצת המפרץ לשיתוף פעולה.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc.

** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article58468.aspx