מיטה שהופכת לחלל אחסון
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 13/05/19

אחת מן הבעיות היותר בולטות נכון להיום עבור הרבה מאוד בעלי דירות, בייחוד דירות בבניינים רבי קומות הוא החוסר במקום עבור אחסון.

זה נכון כי מידי כמה חודשים רצוי לעשות סדר מחודש בכל מקומות האחסון הקיימים על מנת לבחון האם יש דברים שכבר אין בהם צורך ובכך לקבל מקום פחות דחוס, אולם מה על כל יתר הדברים שיש להם שימוש זמני לפי עונות, למשל? היכן שמים אותם? היכן מניחים מצעים מפלנל או שמיכות צמר ופוך עבות? היכן ממקמים שטיחים שלא מעוניינים בהם בעונת הקיץ? מחסן הוא הפתרון הכי אידיאלי, כמובן, אבל בין מיטה זוגית עם ארגז מצעים לבין זה יש מרחב ענק של תמרון שמסייע לא מעט לעשות סדר בבלגן.


לא מוותרים על שטחי אחסון

שטח אחסון בריהוט קיים הוא דרך מעולה לנצל דברים שכבר קיימים בין כה וכה בחלל, ואותם להשמיש למטרה נוספת מלבד זו שעבורם הוא נרכש. כך, רכישה של מיטה אשר נועדה לשינה בעיקרה הופכת להיות מקום אחסון ענק ונהדר אם רק בוחרים מיטה זוגית עם ארגז מצעים שנפתח בצורה נוחה.

זה יכול להיות ארגז מצעים שנפתח עם בוכנות כלפי מעלה או כזה שמגיע עם מגרות שנפתחות הצידה בכלל, העיקר שיהיה ארגז כזה שמגיע בגוגל ש המיטה, שזה חלל מעולה לאחסון של פריטים כמו שמיכות עבות ויתר פריטים שבהם יש שימוש רק במהלך של כמה חודשים בודדים של השנה.

מה עוד יכול לסייע במאבק המתמיד של מציאת מקומות עבור אחסון? רכישה של ספות עם ארגז מצעים. ספות הן מקום גדול מאוד, ואף בעל עומק נדיב, שם יכולים להחליט האם לאפסן את השמיכות של החורף שאיתם בסלון מתכרבלים או כל דבר אחר שלא מתאים לאחסון בארון של הבגדים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55630.aspx