חיפויי קיר – טיפים נבחרים
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 22/04/19

טיפ מס' 1: אל תתפשרו על איכות

איכות חיפויי הקיר שבחדרים השונים הנה חשובה מאד. הדבר מבטיח שרידות ארוכת טווח ושמירה על כל אריח כמו חדש. חומרי הגלם שמהם מורכבים חיפויי הקרמיקה צריכים, אפוא, להיבחר בקפידה. אפשרות אחרת היא לבסס בחדר חיפוי מאבן אמתית טבעית, אך זהו פתרון יקר ולרוב כלכלי פחות בקרב בתי אב. חיפוי קרמי מהווה אלטרנטיבה נגישה יותר במחיר בשל כך שזהו חומר מלאכותי. משום כך, איכות המוצר נקבעת על פי סוג השיש שנוצר במפעל וסוג הליטוש שלו, לרבות חומרי השימור והציפוי של השכבות העליונות.

טיפ מס' 2: שימו לב למראה – גוון, צבע וצורה

השתדלו להתאים את המראה של חיפויי הקיר למראה הכללי של החדר אליו הם מיועדים. מומלץ לבצע התאמה גם מבחינת צבע, גם מבחינת צורה כללית וגם מבחינת פרספקטיבה ביחס לגודל החדר. צבעו של החיפוי צריך להתכתב עם הגוון העיקרי של החדר, או להשלים אותו מהפן הניגודי. חדר מטבח בצבע לבן, למשל, עשוי להיות מתאים דווקא לאירוח חיפוי בצבע שחור. יחד עם זאת, אם המטבח עוצב בגוון כמו עץ, ייתכן כי החיפוי החום הוא שיתאים. צורת החיפוי יכולה להיות מלבנית סימטרית או עם קיטום מסוים בכל אריח. מומלץ לבחור חיפוי עבה עם אריחים גדולים לחדר גדול וחיפוי דק עם אריחים קטנים לחדר קטן.

טיפ מס' 3: בחנו את דגמי החיפויים בהתבסס על הדמיות מחשב

חברת חיפויי קיר מספקת לכם את האפשרות לבחור את המוצרים שלכם דרך הדמיית מחשב. זוהי דרך קלה ופשוטה בה ניתן ליישם את טיפ מס' 2: בחירת עיצוב החיפוי. בדרך זו, אתם בוחנים דגמים שונים של חיפויי קיר ומשווים לקיר המיועד בחדר השירות הביתי. זיהיתם מוצר שמתאים? בדקו דרכים לשנות אותו בהתאם לחדר שלכם: לבחור את המק"ט שלו עם אריחים יותר קטנים או יותר גדולים, לשנות את צבעם, ועוד. לא בכל מוצר השינויים אפשריים, אך בחלקם הגדול ניתן ומומלץ ליישם זאת בהתאם לתפיסתכם ולתכנונכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55564.aspx