צבע שמגיע עם אופי
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 08/03/19

צבע יכול ליצור זרימה, להביא אופי, תנועה ישירה או להביא להדגשת פרטים אדריכליים. צבע להוסיף תחושה של שלווה למרחבים בהם הוא נוסף. צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. צבע אדריכלי הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.


מעצב פנים עשוי להציע להתחיל עם השטיח בו מתכננים להשתמש בחדר, או אובייקט מועדף כי הוא מרכז הלב של הבית שלכם. פלטת הצבעים שאתה אוהב ביותר תביא אל נקודת התחלה חזקה. אם אדם בא עם שלושה צבעים אהובים, אחד משלושת יהפוך צבע הקיר שלך ושני האחרים יכולים לשמש גם ביישומים צבע משני. מה קורה כאשר זהו צבע המיועד למתכת? כאן חשובה בחירת צבעים למתכות מתוך המגוון הקיים לרכישה.


בחירת צבע עדין או צבעים ניטרליים

עבור הדגש עדין, אך עם מראה בעל גימור בולט, למעצבים יש לעתים קרובות נטייה לצבוע את האזור של הפתחים רק בגוון בהיר או כהה יותר מזה של הצבע העיקרי על הקירות. זה לא מצריך הרבה שימוש בצבע עדין כדי למשוך את העין של הצופה כדי ליהנות מהפרט המודגש, הוספת צבעים למתכת עם זיגוג מתכתי למעלה עבור אלמנט צבוע הקיים, כמו פתחי הבית, היא דרך נוספת ליצור מוקד של עניין מבלי להעמיס יתר על המידה ברחבי הבית וגם כדי להציג תכונה אדריכלית בעיצוב הקיים.


צבעים שמדגישים את הבית

עבור בעל הבית אשר בוחר ללכתעל עיצוב יותר נועז, רצוי להשתמש בשני צבעים שונים באותו החדר. לדוגמה, צבע חלון מובנה או נישה של ישיבה בגוון של כתום חם לצד חדר עם קירות אדומים. אפשרות נוספת המשמשת לעתים קרובות בבית קטן יותר כדי להרחיב את החלל, היא להשתמש באותו צבע או בשינויים קלים מחדר לחדר, המספק המשכיות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55400.aspx