הרכב של המחר
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 02/05/18

 

להתבגר בתחילת הדרך זה דבר שגאים בו, וכל אחד שמח לומר שהוא כבר עשרים ואחת וחצי והרבה פחות כאשר זה גיל ארבעים או ארבעים ושבע. ככל שמתבגרים רואים את הסימנים של הגיל מופיעים על פני הגוף, ופנים אשר היו חלקים הופכים להיות עם סימנים שמודיעים כיעל הגיל השקוף.

מעבר למראה הגוף נעשה הרבה יותר קשה לתפעול, כאשר כל קימה מן הכסא או כל יציאה של הליכה ארוכה מסתיימים באנחה לאחר תום המעשה. גם הנסיעה ברכב הופכת להיות ככל שמתבגרים למטלה לא פשוטה, ורבים מוצאים בגיל מבוגר כי הם מעדיפים קלנועית חשמלית על כל סוג של רכב מפואר ומאובזר.


תחליף נוח לרכב פרטי

מה סוד הקסם של הקלנועיות אשר הפכו להיות יותר בדרישה ומאוד בולטות בכבישים של ישראל? הדבר הראשון שמאוד בולט הוא ההוצאה כספית אשר מתגמדת ומצטמקת לה באופן חד משמעי, כי העלות של קלנועית חשמלית היא רק כמה אלפי שקלים והעלות של רכב איכותי הוא כמה עשרות אלפי שקלים, לא כולל הוצאות עבור דלק, טיפולים וביטוח גם כן.

מעבר לכך, המקום אשר מצריכה הקלנועית הוא קטן, כאשר קלנועיות מגיעות עם מבחר של גדלים ואפילו עם דגמים שיש להם מנגנון של קיפול עבור אחסון נוח בכל מקום של הבית שבו חפצים להניח את הקלנועית עד לשימוש הבא.

הדבר האחרון הוא הרישיון. קלנועית חשמלית אינה מצריכה רישיון נהיגה כמו של רכב פרטי, ולאחר שעוברים את ההסברה וההדגמה על כלי הנסיעה הזו לא צריכים לעבור שום תיאוריה ובהחלט לא צריכים לחשוש מהטסט של משרד התחבורה. פשוט יוצאים אל הדרך ומקפידים על נסיעה לפי ההוראות ועם תשומת לב אל התנועה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53870.aspx