יתרונות רבים לעלונים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 14/12/17

כל עסק חייב לפרסם את עצמו. היום זה די ניכר לראות כי עסקים רבים פונים אל עבר ערוצים אינטרנטיים כמו אינסטגרם, פייסבוק ואתרי אינטרנט עסקיים, אבל עדיין יש מקום בעל שיבות רבה אל העולם של הפרסום הבלתי אמצעי הזה אשר הופך את הקשר אל מול הלקוח להרבה יותר קרוב ומוחשי ושם לרגע בצד אל כל אותם הפרסומים שמציפים את הדעת בכל פעם בו אדם החליט להתחבר אל האינטרנט. עולם שבו פלייר עושה את העבודה בצורה יעילה לא פחות.


דרך יעילה להעביר מידע בצורה ישירה

למה צריכים להשתמש בעלונים אם יכולים לכמת ולמדוד כל סוג של פרויקט פרסומי דרך ערוצי האינטרנט הממוחשבים למכביר? מהסיבה הפשוטה אשר אומרת כי באופן הזה יכולים לתלות סוג של פרסום שנמצא על ידית הדלת של בית הלקוח, ובכך להעניק את היתרון הזה של מידע שנמצא בידיים והוא פחות נעלם מאשר כל מאות הפרסומות שנמצאות ברגע נתון אחד באתר אינטרנט ספציפי.

פלייר מאפשר להעביר את המידע אל תיבת הדואר של הלקוח, אל הרכב שלו, אל הידית שעל הדלת ואפילו אל האדם בצורה ישירה על ידי אדם שמחלק אותם בצורה פרונטלית שכוללת שיחה קצרה שמציגה את העיקר במשפט בודד.


עלות נמוכה עבור תועלת בחשיפה גבוהה

העלות של עיצוב והפקה של אלפי פליירים היא כאין וכאפס לעומת ההוצאה הנדרשת ליצירה של קמפיינים של פרסום בערוצי הטלביזיה או אפילו בקידום ממומן ואורגני באינטרנט. כאשר בוחרים לחלק פלייר אל הלקוחות יכולים לעשות זאת בכמות מאוד גדולה וחוזרת על עצמה כאשר העלות היא בהחלט מזערית לעומת כל יתר אפיקי הפרסום וזאת מבלי לאבד לרגע את מדד היעילות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53049.aspx