פרסום על שמשת מראה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 29/10/17

כאשר עסק נולד הוא נעשה כזה אשר זקוק לכמה שיותר עסקאות על מנת לכסות את העלויות של ההקמה ולעבור אל זמנים שבהם ישנו רווח נטו שרק הולך ועולה ככל שהזמן חולף לו. איך בונים את הרווחיות הכי טובה עבור בית עסק חדש? אין ספק שמדובר בשלבים שאותם חלק עושים בצורה אחת ואחרים עושים בצורה אחרת, אבל לכולם משותף דבר אחד - הם זקוקים לחשיפה טובה של העסק בפני הלקוחות הרלבנטיים שלהם אם הם רוצים שאלה יכירו את העסק ויכנסו אליו על מנת לבחון אותו ולהחליט האם הם מעוניינים לבצע שם עסקים. יש כאלה שפועלים בשיטה של הפצה ופרסום בשטחים שקרובים אל העסק עצמו, עם ניצול הכלי הכי קרוב אל האדם - הרכב שלו.


איך עושים את זה נכון

כאשר מניחים את המודעה על גבי השמשה של הרכב, זה די ברור כי האדם שזה כלי הרכב שלו יהיה ער למודעה הזו ויפנה על מנת להסיר אותה כדי לעבור אל מצב של נהיגה ללא חומרים אשר מפריעים לשדה הראייה שלו, ומצד שני ישנה האפשרות הזו שאם הפרסום הוא באמת יעיל, שזה יהיה אדם אשר יראה כי המודעה הזו היא דבר שמעניין אותו.

לשם הפצה יעילה בכלי רכב זה חשוב שלא ליצור מודעה שגדולה מ A5 על מנת ששדה הראייה של הנהג לא יהיה בסכנה, מזערית ככל שתהיה, ומצד שני שהמודעה הזו תהיה כזו שמפזורת לה על גבי שמושות של רכבים אשר נמצאים ברדיוס הקטן ביותר בקרבה של בית העסק, כך שאם אדם מוצא את עצמו נזקק לשירותים הללו הוא יגיע במהרה על מנת לרכוש אותם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article52727.aspx