ערב פרוע בשניים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 23/02/17

חיי הנישואין הם דבר שבאופן די טבעי נכנס אל תוך שגרה שבה זה לא ממש קל להישאר מאוהבים מעל לכל הראש עם מטלות כמו איסוף הילדים מהגנים  באופן יומיומי ושאיבה של השטיח בסלון בפעם המאה. איך אפשר להחזיר את הפלפל אל מערכת יחסים שעם הזמן הפכה להיות די צפויה ומשעממת? על ידי ביצוע של פעולות שמתאימות לשני הצדדים גם יחד ומביאות משב רוח רענן שמחדש את תחושת הריגוש וההבנה כי שום דבר בצד השני הוא לא מובן מאליו, ואסור שיילקח באופן שכזה.

השגרה של חדר ללילה בתל אביב יכולה להביא זוגות שלא גרים בעיר הגדולה על מנת לחוות אותה בצורה הכי טובה שאפשר מבלי לפספס את הכניסה אל סוויטה אינטימית שבה יש את החופש לחזור אל האינטימיות מבלי לחשוש כי הילדים יתעוררו או השכנים בדירה הצמודה ישמעו את כל מה שקורה בחדר השינה. זה הזמן לצחוק יחד, לצעוק יחד ולנוח מכל הימים שחוזרים על עצמם. לחזור אל הזוגיות הטובה.


לא חייבים נופש שלם

מחפשים אחר נופש בבית המלון האהוב? אין שום סיבה לשלם כל כך הרבה ולהתחיל לחפש אחר בייביסיטר לכמה ימים, לחפש אחר מי שיוציא ויחזיר את הילדים, לקבל אישור מהמנהל לחופשה  ולהגיע אחרי כל כך הרבה סידורים עייפים מאי פעם אל בית המלון.

פשוט מתמקדים בעיר שבה אפשר לצאת לבלות בילוי סוער שממלא את כל החושים בהורמון אהבה שכבר שכונתם איך הוא מרגיש. כניסה אל חדר ללילה בתל אביב מאפשרת מעבר אל מציאות חלופית שבה שוכחים את התפקידים הנוכחים ומאמצים תפקידים זמניים חדשים שמאפשרים לחדש את מערכת היחסים הזוגית עם פינוקים שכיף להעניק ולקבל בחדר שבו הכל יכול לקרות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50943.aspx