חזון משותף
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 08/02/17

הארץ מורכבת מאזורים מיושנים של בניינים בני עשרות של שנים ואזורים שכוללים שכונות חדשות שבהן הכל חדש ונוצץ, התהליך של תמ"א מנסה לצמצם את הפערים ולהביא ערים כמו רמת גן להיות הרבה יותר אידיאליות למגורים.


מחדשים את רמת גן

רמת גן לא ממש עושה את הרושם של עיר שנועדה למשפחות. כמות המבוגרים שם היא די רחבה ועם כמות הבניינים המיושנים שקיימים שם היא בהחלט לא מהווה מוקד עליה לרגל לכל אותן משפחות צעירות שמחפשות אחר העיר הכי אידיאלית לגידול של ילדים קטנים בצורה נעימה. מה כן יכול לשנות את המצב? שינוי של פני העיר וחידושה על ידי פתיחה של כמה שיותר פרויקטים חדשים של בניה יחד עם כמה פרויקטים נפלאים של תמ"א 38 שבהם לא רק משפרים את הבנייה הקיימת אלא אף מוסיפים כמה קומות שמיועדות לדיירים חדשים לגמרי. עבור רמת גן תמ"א 38 היא פעולה מאוד חיונית שמשפרת את כל המראה של השכונות היותר ותיקות כאשר באותה ההזדמנות  מקבלים כל ותיקי העיר את האפשרות לחיות בבניין ברמה גבוהה יותר.


מעלים את רמת החיים

מה הייתם אומרים לגבי רמת החיים שלכם? האם הייתם מגדירים אותה בתור נורמלית או יותר מהרמה הזו? מה בדיוק נחשב בתור נורמטיבי עבור דיור בעולם המודרני? משנה לשנה עולם הבנייה מביא שלל של חידושים שהופכים את החיים של כולנו להרבה יותר נוחים, וכך גם כאשר בוחרים לעבור לפרויקט של תמ"א 38. גם בתוך רמת גן תמ"א 38 מביאה את כל הדברים הברורים מאליהם בבנייה הנוכחית אל העולם של האנשים שמתגוררים באותו הבניין המיושן כבר עשרות בשנים, ועם התופת של מרפסות רחבות, מעלית וממ"ד זוהי רק תחילתה של דרך שתחזיר את בעלי המשפחות לקחת בחשבון את העיר הזו כאשר הם מחפשים אחר הדירה שבה הם יחיו בתור משפחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50834.aspx