למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 05/02/17

חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן. לקוח השוכר את שירותי חברת ניקוי ספות חייב לקבל את מירב המידע על החברה, על עובדיה והמקצועיות שלהם, היחס ללקוח לאחר סיום ההתקשרות והעלות שעל הלקוח לשלם בגין השירות. עובדי החברה צריכים להיות מקצועיים ואמינים. הם עובדים בדירות הלקוחות ועליהם לתת את הכל כדי שהלקוח יצא מרוצה וימליץ על החברה גם לחבריו ולבני משפחתו. ניקוי ספות על ידי חברה אמינה מביאה תוצאות טובות לשני הצדדים. הלקוח המרוצה ימליץ והחברה תזכה בנתח לקוחות נוסף. לקוח מרוצה יפנה לשירותי החברה בפעמים אחרות.

איך מבדילים בין חברה טובה לחברה לא טובה? כמו בכל העסקים האחרים גם בתחום ניקוי ספות יש חברות לא אמינות, לא מקצועיות והעובדים בחברה אינם מהימנים. כדי להיות בטוחים שבחרנו את החברה האמינה ביותר לעשות את עבודת ניקוי הספות בבתינו רצוי לבדוק לפני ההתקשרות.

 • עלות נמוכה שנדרשת עבור עבודת ניקוי ספות שהיא משמעותית נמוכה מההצעות שניתנו על ידי חברות אחרות אינה בהכרח שהחברה אינה אמינה או לא מקצועית אבל צריך לבדוק היטב כדי שלא להיתקל באנשים לא מקצועיים.
 • חברת ניקוי ספות אמינה היא זו שהכל אצלה בשקיפות. ניתן יהא לקבל ממנה רשימת לקוחות קודמים, כאלו שיכולים להמליץ עליה כאמינה ומקצועית. אנשים אמינים תמיד יגידו את האמת ולא יסתירו מידע. כזו שתעלה בפני הלקוח מספר  הצעות לביצוע עבודת ניקוי הספות גם במחיר רווחיה.
 • חברה אמינה תסב את תשומת לב הלקוח על מצבה הרעוע והבלתי תקין של הספה. נציג החברה לא ינסה לשכנע את הלקוח בכדאיות ההשקעה.
 • מה יכול לעזור לאתר חברה טובה? באתר מדרג באינטרנט יש דירוג של לקוחות על העובדים בתחום ניקוי ספות. כל בעל מקצוע בתחום רוצה להיות בראש הטבלה דבר המעיד על מקצועיות ואמינות. כל אחד יודע שדירוג בסוף הרשימה יכול להביא את המדורג ליציאה מהמשחק. לקוח לא יזמין עובדים מחברה לעבודת ניקוי ספות כשהם מופיעים בסוף הרשימה. כל בעל מקצוע הנמצא ברשימה מקבל ציון במספר פרמטרים וסך כל הציונים הם המיקום שלו בדירוג.


   
  אודות המחבר
  המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
  http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50817.aspx