תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 01/02/17

המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך. השימוש במזגן נייד הפך למקובל בעיקר אצל סטודנטים או שוכר דירות שאינם מורשים להכניס מזגן לדירה. זוהי דרך נהדרת לקבלת  תנאי מזגן רגיל ללא צורך בשבירת קירות ובהשקעה בתשתית. למרות יתרונותיו  יש לו גם חסרונות ואחד מהם חשוב במיוחד: קשה למצוא טכנאי מזגנים העוסק  בין השאר גם בתיקון מזגן נייד. יש מספר יצרנים למזגנים ניידים ולכל אחד יש את הבעיות הספציפיות שלו.

אל תבהלו: יש פתרון לכל דבר

למרות שזה לא קל, ישנם לא מעט טכנאים שהתמחו ועוסקים בנוסף לתיקוני מזגנים רגילים גם בתיקון מזגן נייד. את המזגן הנייד אפשר להביא למעבדתו של הטכנאי ולאחר התיקון לקחת אותו חזרה. היתרון בכך הוא שאין צורך לקבוע מועד להגעת הטכנאי לבית הלקוח, להמתין  לו ולנקות אחרי התיקון את הלכלוך שיצא מהמזגן. במקרים רבים הטכנאים המפרסמים את שירותיהם מדגישים שהם אינם נותנים שירותי תיקון מזגן נייד. כל אחד מסיבותיו הוא. אחרים מדגישים את היותם נותני שירותים למזגנים ניידים. לטכנאי יש עניין לתת ללקוח שירות טוב ומהימן, שירות מקצועי וזאת משום שהמפרסם הטוב ביותר הוא הלקוח המרוצה. לקוח מאוכזב יכול להביא לטכנאי נזק מקצועי. בנוסף יש אפשרות למצוא מכתבי המלצה או מכתבי אזהרה באתרי האינטרנט. איגוד הטכנאים מפרסם מפעם לפעם את מחירון התיקונים למזגנים ובין היתר עלות תיקון מזגן נייד. בבחירת טכנאי יש לקחת בחשבון שלא ליפול לידיו של אדם לא אמין.

אם רוצים רק לשכור ולא לקנות?

ישנן חברות השכרה של מזגנים ניידים. הלקוחות הן אלו שזקוקים למזגן לכמה שעות על מנת לקרר חלל בו ישהו אנשים לאירוע חד פעמי. חברות ההשכרה מעוניינות שהמזגנים יהיו במצב תקין כדי להשכירם והן דואגות לטיפול שוטף וכל תיקון מזג נייד מאריך את זמן עבודתו של המזגן בעת הצורך. לקוח שמשכיר מזגן נייד לצרכיו אינו מעוניין לקבל מזגן לא תקין וגם לחברות ההשכרה יש את אותו עניין. לקוח שיהיה מרוצה מתנאי ההשכרה יחזר וישכיר מזגנים פעם נוספת. לקוח מאכזב יחפש חברה אחרת.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50794.aspx