מוניות לנתב"ג מזמינים רק דרך התחנה
נכתב על ידי: magniv
תאריך: 08/12/16


מוניות לנתב"ג  מזמינים רק דרך התחנה


כשאתם מזמינים שירות הסעות של מוניות לנתב"ג, עליכם לעשות את זה בצורה מסודרת ובטוחה, אחרת אתם עלולים לטעות ולנסוע עם נהג מתחנה לא מוכרת, לשלם מחיר גבוה ואך לסכן את שלומכם.


מרבית נהגי המוניות בישראל פועלים תחת תחנות מורשות ולכן כשאנחנו מזמינים שירות מהם, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו נקבל שירות הגון ובטוח, שכן לכל נהג יש מספר רישיון, מספר מונית, ברור לנו למי הוא שייך ומי עומד מאחוריו.

אך לצערנו ישנם גם מקרים בהם זה לא כך, ואז אם אנחנו מזמינים שירות מוניות לנתב"ג או כל שירות אחר, אנחנו עלולים להיתקל במצב בו אנחנו עולים על מוניות לא מורשות, מבלי ידיעתנו ולגלות זאת באיחור. אנחנו עלולים לגלות זאת דרך המחיר המוגזם שנשלם או בדרכים אחרות.

כשאנחנו מזמינים שירות מוניות לנמל התעופה, כמו לכל מקום אחר, עלינו לעשות זאת דרך תחנת מוניות מורשית. אנחנו יכולים למצוא תחנות כאלה בכל יישוב, ובכולן יש שירות הסעות של מוניות לנתב"ג. שירות זה ניתן להזמין דרך הטלפון או דרך אתר האינטרנט של התחנה, במקרה והיא מפעילה אתר שכזה. השירות ניתן בסכום כסף קבוע מראש בהתאם למחירון שמפעילה התחנה.

מדוע משתלם להזמין מונית דרך התחנה ולא בדרכים אחרות

נניח ואנחנו מבקשים להזמין שירות מוניות מתל אביב לנתב"ג או שירות מוניות בירושלים של  מוניות מירושלים לנתב"ג, אז תמיד עדיף עבורנו לעשות זאת דרך תחנת מוניות מסודרת כמו מוניות 99 או מוניות נשר . שם יקבל המוקדן את הפנייה שלנו ויפנה אלינו נהג אשר יאסוף אותנו בשעת המיועדת מהמקום בו סיכמנו איתנו. במידה והנהג לא יוכל להגיע מסיבות שונות, התחנה תפנה אלינו נהג אחר. התחנה גם תוודא שהנהג יגיע בזמן וכן יגבה מאיתנו את הסכום שסיכמנו איתנו מראש.

העובדה שהכל מוסדר עם התחנה ועם המוקדן, מהווה עבורנו גיבוי למקרה שחס וחלילה יש בעיה מסוימת עם הנהג. כמו כן, התחנה אחראית על כך שאנחנו נקבל את השירות הטוב ביותר בשביל שנוכל להגיע לשדה התעופה בזמן.

כשאנחנו מזמינים שירות מוניות לנתב"ג, עלינו לעשות זאת מספר ימים לפני הנסיעה, ורצוי לסכם הכל עם התחנה לפני שאנחנו מבצעים את ההזמנה, כך שלא יהיו הפתעות במהלך הנסיעה. מאחר ואנחנו רוצים להגיע אל השדה מספיק זמן לפני הטיסה שלנו וכן להגיע בשלווה ובצורה רגועה, יעזור לנו אם נסכם הכל מראש עם התחנה. במקרה ואנחנו לא מזמינים מונית בדרך זו, אנחנו עלולים להיתקל בבעיות שונות שעלולות להשפיע על הנסיעה וההגעה שלנו אל השדה. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50287.aspx