מכדור ובובה ועד ביטוח נסיעות לחו"ל – מה לארוז לקראת נסיעה משפחתית
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 06/12/16

נסיעה משפחתית לחו"ל היא אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש ולאחד את המשפחה. חופש עשוי לסייע להורים להירגע, להביא את הילדים להתקרב זה לזה, ליהנות מחוויות משותפות ולהפוך את המשפחה מאושרת ומלוכדת. על מנת להבטיח שהנסיעה תהיה ייחודית ומסודרת, כדאי לארגן מראש את כל הנושאים שקשורים לנסיעה. מצעצועים, בובות, חומרי קריאה ועד ביטוח נסיעות לחו"ל. להלן טיפים והמלצות מה כדאי לקחת לנסיעה לחו"ל של כל המשפחה.

מה כדאי לארוז עבור תינוקות הנוסעים לחו"ל

ילדים קטנים צריכים יציבות, והם ירצו את החפצים המוכרים להם גם אם הם במזג אוויר אחר או שעות יום אחרות. לכן, חשוב מאד לארוז עבורם את הדברים שמרגיעים אותם, על מנת לייצר המשכיות בסדר היום שלהם וגם כדי לוודא שהם יירגעו ברגעי משבר. ברשימה שלכם צריכים להיות כל הכלים והחפצים שמסייעים לכם בגידולם: כיסא בטיחות, מנשא, שמיכות, חיתולים, הצעצועים שלהם, מוסיקה בעבורם, טיולון, כלי רחצה מיוחדים, מוצץ, תרופות ומברשות שיניים, תכשירים נגד יתושים, משאבת חלב, אוכל חלופי (דייסה, מטרנה וכולי) ועוד. ילדים מעט גדולים יותר יזדקקו למשל, לספרים אהובים, חוברות צביעה וצעצועים – בובות, כדור ודברים מסוג אלו שהם מכירים מהבית.

מה כדאי לארוז עבור ההורים הנוסעים לחו"ל

עבור המבוגרים יותר, כלומר בני נוער וההורים, צריך לקחת חפצים פונקציונאליים ומעטים יותר, אולם חשובים לא פחות להצלחת הטיול.  אוכל ישראלי יכול בהחלט לסייע להרגעת השטח, כמו שוקו או חטיפים. חשוב לקחת בגדים נוחים, לרבות נעליים, אשר מתאימים לתנאי מזג האוויר. בהקשר הזה מיד יפורט חשיבותו של ביטוח נסיעות לחו"ל – מכיוון שחשוב להתלבש היטב בהתאם למזג האוויר, על מנת להימנע מחולי שיחייב אתכם לפגוש רופא מקומי. בגדי ים, במקרה והיעד והעונה מתאימים, הוא פריט חשוב. כלי רחצה, איפור, היגיינה, בשמים ורחצה הם חובה. תרופות בסיסיות כמו משככי כאבים וכדורים להורדת חום הם משהו שכדאי לקחת אתכם. חשוב לקחת את כל המסמכים: כרטיסי טיסה, תעודות, דרכונים וכרטיסי אשראי. למבוגרים יותר – אל תשכחו משקפי קריאה. מומלץ להביא אתכם את כל המסמכים מצולמים בזירוקס בנוסף למקוריים, לרבות הוראות הגעה, וכמובן מכשירי חשמל ומטענים.

ודבר אחרון וחשוב: לא לשכוח לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל!

כל הטיפים המתוארים לעיל יהפכו את הנסיעה המשפחתית שלכם למהנה יותר. דבר נוסף שהוא חובה לקראת הנסיעה הוא פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. כל אחד מהנוסעים צריך להיות מבוטח בהתאם לגילו, מצבו הרפואי ויעד הנסיעה. חשוב להתאים את הפוליסה לנסיעה – על מנת לוודא שישנו כיסוי מלא ששומר על ההורים אבל במיוחד על הילדים בזמן הנסיעה, ולפיכך מאפשר נסיעה שקטה, בטוחה ומהנה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50268.aspx