חיתולים למבוגרים לטיפול בבעיות בריחת שתן למבוגרים
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 17/08/16

במקרה זו מגיע אדם מבוגר למצב של חוסר שליטה על סוגרים הוא נקלע למקום של כאב, מבוכה, חוסר נוחות והרבה בלבול. כיוון שחוסר שליטה מעיב על החיים ומביא על האדם תקופה של אבדן יכולת בסיסית כל כך כמו שליטה מלאה על הסוגרים. זה פוגע בתדמית העמית שלו וכן בביטחון העצמי. חוסר היכולת לשמור על ניקיון עצמי ואל הגיינה בסיסית משפיעים אף הם לרעה על ההרגשה ויוצרים דחייה של הסביבה, הן המשפחה הקרובה והן החברה. כי למי נעים לשהות לצד אדם שנודף ממנו בכל עת ריח לא נעים? המצב הזה הוא לא נעים ולא נוח ויש למצוא לו פתרון מידי.

מהו הפתרון למצב כזה?

בריחת שתן למבוגרים מציב את האדם במקום של חיפוש נואש אחר פתרון. אמנם יש מצבים בהם יש סיכוי להשיג שליטה על הסוגרים ולפתור את הבעיה מהשורש. אך יש מצבים בהם אין לאדם סיכוי להחזיר את המצב לתקנו, או שהתהליך ממושך ולוקח הרבה מאוד זמן, בין כך ובין כך כל עוד שהאדם סובל מדליפה או מטפטוף של שתן חובה למצוא את המענה ואת הפתרון בשביל למנוע את תופעות הלוואי של חוסר הניקיון וחוסר הנעימות. וזאת בשביל להקל ככל האפשר על הסבל של האדם. חייבים להתאים פתרון למצב בשביל למנוע ככל האפשר את הכאב ואת הסבל. וכמובן למנוע תוצאות חמורות שמשפיעות על ההרגשה ועל התדמית העצמית של האדם.

מוצרי ספיגה לפתרון הבעיה

בשביל להשיג פתרון לתסמיני הבעיה של חוסר שליטה בשל בריחת שתן למבוגרים ניתן לצרוך מוצרי ספיגה. קיימים בשוק מוצרים שונים אשר כולם מיועדים לתת פתרון למצוקה של חוסר שליטה על סוגרים. חיתולים למבוגרים מיוצרים בצורה כזו שהם אכן יוכלו לספק תועלת מקסימלית ופתרון מלא של כל מה שכרוך בדליפה של שתן. מוצרים אלו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר בתהליכי ייצור מתקדמים, הללו מאפשרים להפיק מוצר מתקדם בעל יתרונות רבים, שאכן מספקים את הערכים הנדרשים עבור מי שמשתמש בהם. ניתן להשיג מוצרים שונים בהתאמה לצורך ולמצב בו נתון האדם. חיתולים למבוגרים בגזרות שונות המתאימות לצורך. בין אם מדובר במוצר המיועד לאדם מבוגר שרתוק למיטתו ובין אם מדובר במוצר למי שחשוב לו לשמור על תנועה ועל גמישות. מוצרים אלו מיוצרים בהתאם לצורך ומתאימים לאנשים במצבים שונים לפתרון הבעיה והתוצאות הלא נעימות שלה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49587.aspx