הדרך לבית נקי
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 17/08/16

החלום של אנשים רבים הוא בית נקי במשך כל שעות היום. היום זה כבר אפשרי גם מבלי להיות תלויים ביום הזה של השבוע שבו מתחילים לבצע ניקיון יסודי או מחכים לעוזרת שתבוא לגאול אתכם מן הלכלוך שהצטבר לו ברחבי הבית כולו. הסיבה לכך שלא צריכים לחכות היא בשל ייצור של מכשיר מתקדם שנקרא שואב אבק רובוטי אשר מאפשר לנקות את הבית על בסיס קבוע ורק עם כמה לחיצות פשוטות שמתכנתות את השואב החכם הזה מבעוד מועד.


איך בוחרים שואב רובוטי?

מבין שלל של דגמים שקיימים עבור חברות מאוד אמינות ובולטות בשוק זה של ששואבים רובוטיים לרצפה ולשטיחים, איזה סוג של רובוט יתאים לשימוש שלנו? הדבר מתרכז בכמה שאלות עיקריות:

מה התקציב הכספי שלנו - המחירים נעים מאלף שקלים ועד למחירים של שלושת אלפי שקלים ואף יותר מכך לדגמים החדישים ביותר. בדקו כמה אתם מוכנים להוציא עבור שואב אבק רובוטי שינקה לכם את הבית.

מה אנחנו צריכים לנקות - נכון, זה די ברור שאת הרצפה, אבל האם הרצפה מלאה בשטיחים? האם היא מלאה בשערות של חיית מחמד והאם רמת השאיבה צריכה להיות גבוהה בשל רמת לכלוך גבוהה מידי יום ביומו? דגמים מסוימים יספקו עוצמת יניקה נמוכה לעומת אחרים שעובדים עם עוצמה חזקה שאוספת כל גרגר של לכלוך וכל פיסת אבק.

מכשיר חכם - מדובר בטכנולוגיה מתקדמת עבור שואבים חכמים, אולם אלו מהם מספקים ניקיון מהיר ויעיל ואלו משוטטים ברחבי הבית בצורה הרבה פחות חכמה?

תפעול נוח - בין כל היתר צריכים לראות כי העבודה של ריקון הפח של השואב יחד עם ניקיון המברשות היא אינה מסובכת, כמו גם התכנות של השואב עבור ניקיון בצורה קבועה. ככל שהשואב יצריך פחות התעסקות כך הוא יהיה יותר אטרקטיבי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49581.aspx