שמלות בת מצווה קונים רק בחנות
נכתב על ידי: magniv
תאריך: 31/07/16

שמלות בת מצווה קונים רק בחנות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, לא מעט אנשים, גברים ונשים, אשר קונים בגדים דרך אתרי אינטרנט. זה נכון לגבי בגדי ספורט, בגדי עבודה ואפילו בגדים לאירועים, כגון שמלות כלות ועוד. הרעיון הוא לקנות את השמלה בזול, ואחר כך לבצע בה שינויים אצל תופרת מקצועית לפי המידות הנדרשות.

לעיתים השיטה הזאת אכן יעילה, ובעיקר מוזילה את העלויות, אך כשמדובר ברכישת שמלת בת מצווה, זה לא בהכרח דבר נכון, וגם אם זה יותר נוח מאשר לעשות סיבוב בחנויות בקניון או בכל מקום אחר, עדיף לרכוש שמלות בת מצווה באופן כזה ולא דרך אתרי אינטרנט.

לפני שנסביר מדוע עדיף לרכוש שמלת בת מצווה בצורה רגילה ולא באמצעות האינטרנט, חשוב לומר שכן חשוב להשתמש ברשת בשביל לחפש שמלות או לקבל מידע על שמלות, באופן ישיר מהחנויות, מעצבים או דרך פורומים שונים, ניתן להשתמש ברשת בשביל לגלות דוגמאות ועיצובים שונים, ועם המידע הזה אפשר לצאת ולחפש שמלות בת מצווה מתאימות.

מדוע נכון יותר לקנות שמלות בחנויות ולא באינטרנט

ראשית, כך הילדה יכולה למדוד את השמלה ולראות אם היא מתאימה לה ולא להסתפק אך ורק רק במידע על המידות שרשומות באתר. אומנם סביר להניח שהמידות מדויקות, אך היא לא תדע איך זה נראה על הגוף שלה אם היא לא תמדוד אותה.

שנית, הרבה פעמים מראה עיניים יכול להטעות. באתר השמלה נראית נפלא, אך כשמקבלים אותה בדואר מגלים שהיא לא בדיוק מה שפורסם באתר. כשרוכשים שמלה בחנות, זה לא יכול לקרות.

שלוש, עדיף שלא לסמוך על שירותי הדואר או המשלוח. אירוע כמו בת מצווה יכול להיות מאוד מלחיץ, אז, עדיף לחסוך את הלחץ של ההמתנה לשמלה ולתהייה "יגיע בזמן או לא יגיע בזמן". כשפונים לחנות בה ניתן לרכוש שמלות בת מצווה, אפשר לקבל את השמלה מיד, וכך כל הלחץ נחסך.

ארבע, כשמגיעים לחנות, אפשר להתרשם משלל שמלות, למדוד אותן, ולהחליט במקום על שמלה כזו או אחרת. לכאורה זה נכון גם באתרי אינטרנט, ההבדל הוא שהמדידה ועצם זה שרואים את השמלה בעיניים, יכולה להשפיע על הבחירה.

חמש, נכון שרכישת שמלות לילדות או שמלות בת מצווה באתרי אינטרנט מסוימים, יכולה להיות מאוד זולה אך לפעמים איכות הבד מוכיחה שהזול הוא לא כל כך משתלם. לכן עדיף להשקיע מעט יותר ולקנות שמלה איכותית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49450.aspx