מכונות כביסה חסכניות במים וחשמל
נכתב על ידי: הגר
תאריך: 08/06/16

ישנם מוצרי חשמל רבים אשר מוטמעים בהם פונקציות חכמות אשר מאפשרות לצרכן ליהנות ממוצר איכותי ויעיל יותר לשימוש. בנוסף, רוב הפעמים הפונקציות הללו מתבטאות גם ביעילות אנרגטית, מה שמוביל לירידה בהוצאות משק בית. שקילה אוטומטית הינה פונקציה חכמה שמוטעמת בדגמי מכונות כביסה מתקדמים. על ידי חיישן שנמצא במכונה ובודק את משקל הכביסה, מתאפשרת התאמה של כמות המים החסכונית והטובה ביותר שמאפשר כביסה יעילה של התכולה. טכנולוגיה זו מאפשרת צריכת מים בכמות המינימלית האפשרית בהתאם לכמות הכביסה שבמכונה.

מוצרי חשמל, ובכלל זאת מכונות כביסה, מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. כמו הרבה מוצרי חשמל איכותיים, גם מכונת כביסה איכותית הינה מוצר חשמל אשר צורך לא מעט אנרגיה. לא הרבה יודעים זאת, אך מה שהכי אחראי על צריכה החשמל בעת שימוש במכונת כביסה זה גוף החימום שתפקידו לחמם את המים. מכיוון שכמות המים שזורמת במכונה היא לרוב גדולה מזו הדרושה לכביסה יעילה של הבגדים שיש בה, כך גם צריכת החשמל גדלה.

צריכת המים של מכונות כביסה עם פונקציית שקילה אוטומטית יכולה להוביל בסופו של דבר להוצאות חודשיות נמוכות יותר. הפונקציה הופכת את מכונת הכביסה לא רק למוצר חסכוני במים אלא גם בחשמל בצורה עקיפה, לכן משתלם לשלם מעט יותר על מכונה עם פונקציה כזו, שכן החיסכון בתשלומי המים והחשמל העתידיים יתקזז מול תוספת העלות ואף תשתלם יותר בטווח הארוך.

יצרניות מכונות הכביסה המובילות בשוק מבינות את החשיבות של פונקציה זו לצרכן וגם החשיבות של זה על שמירת הסביבה, ולכן מטמיעות אותה במוצריהן. ניתן למצוא דגמי מכונות כביסה whirlpool עם מנגנון שקילה אוטומטית, כמו גם בדגמי מכונות מיצרנים מובילים אחרים כמו סמסונג, אלקטרולוקס, סימנס, בקו ועוד.

לסיכום, רכישת מכונות כביסה עם פונקציית שקילה אוטומטית משתלמת מבחינה כלכלית בטווח הארוך והיא גם תורמת לסביבה. ישנן רשתות מוצרי חשמל רבות אשר מציעות מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה מתקדמים, בהם מוטמעת פונקציית שקילה אוטומטית. ניתן להיכנס לאחד מסניפי הרשתות או לאתר האינטרנט להתרשמות. לרוב יש מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה במבצע כך שהקנייה יכולה להיות משתלמת ביותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48897.aspx