ביובית
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 08/05/16

ביובית- התשובה היעילה לפתיחת סתימות במערכת הביוב

כאשר אנו מסתכלים על התשתיות בארץ, קשה לא להתפעל מהרדמה, בכל הקשור אל תיקון יעיל והענקת פתרון מהיר, בכל הקשור אל סתימות במערכת הביוב. עד לפני כמה עשורים, מערכות הביוב בארץ ,לא היו מהמתקדמות והיה צורך לרוקן ולתחזק אותן בצורה שוטפת עם כלים ישנים. היום כאשר יש לנו את הכלי המשוכלל מסוג ביובית, הרבה יותר קל לנקות את מערכת הביוב, מבלי צורך להיכנס ולתחזק אותה בצורה פיזית, כמו כניסה של צוות חברת האינסטלציה כמו פעם. היום, ניתן למצוא מצלמות משוכללות, המוחדרות למערכת הביוב ומעניקות לנו תמונה שלמה של מערכת הביוב, מה שמעניק לנו תמונת מצב ברורה, בכל הנוגע אל מערכת הביוב שלנו.

קצת על הביובית ופעולותיה

הביובית, הינה משאית המגיעה בשני גדלים, האחת נמוכה והשנייה גבוהה יותר. על שני הסוגים הללו של המשאיות, מונחים שני מכלים, כאשר בכל מכל קיים צינור שהאחד שייך למכל ששואב את תוכן הביוב במהירות גבוהה ובעוצמה חזקה והשני, הינו צינור המיועד להזרים לחץ חזק של מים לניקוי מערכת הביוב ולשלילת חלקיקים הנתקעים במערכת הביוב.  בדרך זו, ניתן אף למצוא אם קיימות תקלות נוספות  כגון צינור סדוק שניתן לתקנו. כל חברת אינסטלציה שמכבדת את עצמה, תדאג, כי תהיינה לה מכשירים משוכללים במיוחד, אשר ישרתו אותה נאמנה ויעניקו ללקוחות פתרון מהימן, מהיר ויעיל.

בררו כמה שיותר פרטים על חברת האינסטלציה

יש לברר כמה שיותר פרטים על חברת האינסטלציה, כגון: אם היא פועלת ברישיון ואם יש לה אישור גם מהמשרד לאיכות הסביבה, כך שתהיו בטוחים, כי השפכים שהחברה רוקנה ממערכת הביוב שלכם, נזרקת באתרים המורשים. המשאיות מסוג ביובית, ממשיכות להשתכלל עם השנים והן מיועדות גם לשאיבת מים כתוצאה מהצפה, אם במרתפים, בחניונים ואפילו ממעליות שבהן חדרו מי תהום בגלל הגשמים העזים. מדובר על ייבוש מים ממקומות בהם שי הצפות. גם ריקון של בורות ספיגה מהמפעלים השונים, מבצעים באמצעות הביובית באופן תדיר וקבוע, בערך כל חודשיים, בכדי שהמפעלים ובתי העסק השונים המשתמשים בשומנים שונים, אם בתחום המזון ואם בתעשייה, יוכלו להמשיך בעבודתם ללא סתימות מיותרות במערכת, אשר עלולות לשתק את העבודה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48705.aspx