מרבים להרטיב בלילות ובשעת פעילות? הכירו את שקמה חיתולים למבוגרים
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 03/03/16

בין אם אתם מרטיבים בלילות ובין אם זה קורה לכם בפעילות ואפילו בעבודה – אף אחד לא צריך לדעת מכך, ובפועל – אף אחד לא יידע מכך אם תכינו את עצמכם מבעוד מועד עם מוצרי הפלא של חברת "שקמה חיתולים למבוגרים". המוצרים נועדו לסייע להתגבר על נזקי בריחת שתן למבוגרים. הדבר לא מונע את בריחת השתן, אבל כשזה קורה – לא תחושו שרטוב לכם, והסובבים אתכם לא יחשדו בשל ריחות לוואי. בנוסף, גם הלילה שלכם יכול להיות לגמרי יבש.

כיצד ניתן להרטיב בלילה ולהישאר יבשים?

סדין הפלא של "שקמה" הנו סדין סופג המאפשר לכם לעבור את הלילה מבלי להרטיב את גופכם או את סדיני המיטה המקוריים. הסדין הסופג הוא חד פעמי ויש להשליכו לפח לאחר השימוש ולכן מומלץ להצטייד במספר סדינים בהישג יד. ממדי הסדין הם 65x99 ס"מ.

הרטבה בשגרה – בלי לעורר חשד

כשאתם בסביבה אורחים או עובדים אתם יכולים להתנהל כרגיל ללא חשש, גם אם אתם מרטיבים כל עוד אתם לובשים מכנסונים גזרתיים או סופגנים של "שקמה". בריחת שתן למבוגרים הלובשים מוצרים אלו תהיה הרבה יותר קלה, תשאיר אתכם יבשים ותמנע הפצת ריחות. עוברי האורח ועמיתיכם לפעילויות היומיות כלל לא יחושו שאתם במצב הרטבה.

קהל היעד של מוצרי "שקמה"

עובדים ובעלי פעילות הסובלים מהרטבה, מרטיבים בעלי נטייה להרטיב תוך כדי שינה, קשישים סיעודיים שלא שולטים בצרכים, וכל אדם הסובל מבריחת שתן או שצריך לדאוג לאדם אחר הסובל ממנה. מוקד השירות מספק תמיכה הן למרטיב עצמו והן לאפוטרופוס שלו, שהוא בדרך כלל הבן/בת שלו או אחיו הצעיר.

מה תמצאו בקרב מוצרי "שקמה"?

סופגנים ומכנסונים גזרתיים לכל המידות. סדינים סופגים ייעודיים ומגבונים לניקוי בזמן הרטבה. המוצרים בחלקם עשירים באלוורה ובוויטמין E ומאפשרים לכם להתנהל כרגיל עם ההרטבה מבלי להכביד על עצמכם או לחשוש שמא צד שלישי יידע מכך.

ממי ניתן לקבל תמיכה וייעוץ בטרם רכישת המוצרים?

ניתן לפנות למוקד הטלפוני של שקמה. במידה ואתם המרטיבים התהליך יהיה פשוט יותר מאשר אם הנכם אפוטרופוסים של אדם מרטיב, שכן אז תצטרכו להצטייד מבעוד מועד בידע על היקף ההרטבה שלו ומידות התחתונים על מנת שניתן יהיה לספק לכם חיתולים למבוגרים המתאימים לאישיות לה אתם דואגים. רבים מלקוחותינו העידו כי מבחינתם בריחת שתן למבוגרים כבר לא מהווה נזק כבד כמו בעבר, ודיווחו על הקלה משמעותית בהתנהלותם היומית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48260.aspx