איכות מים מסוננים של תמי 4
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 01/12/15

אנו בחברת תמי 4 עושים הכול כדי להבטיח לכם מוצר איכותי וטוב, כזה שמחזיק מעמד לאורך זמן, ומספק לכם מי שתייה מסוננים ואיכותיים מאוד. לצורך כך אנחנו משקיעים רבות בעיצוב המתקנים ובמבנה הפנימי שלהם. כדי להיות בטוחים שאנחנו מוכרים בר מים מסוננים עמיד ואיכותי שהלקוחות שלנו יפיקו ממנו הנאה רבה ותועלת לאורך שנים.

המבנה של המכשיר – מים מסוננים בר מים תמי 4

לכל מתקן של סינון מים יש מבנה מסוים ותהליך סינון שגורם למים המתקבלים להיות נקיים וצלולים. במתקני המים של חברת תמי 4 יש חלקים כאלו שהתפקיד המרכזי בסינון המים, הוא שלהם. כאשר לכל אחד מהם תפקיד מוגדר.

מסנן הפחם

המים שזורמים בצנרת הביתית, אלו מים שיש בהם חומרים נוספים ובלתי רצויים מלבד המים, יש לכלוכים וגם חלודה. בהיות המים חומר ממיס מסתפחים אליו החומרים הללו. לצורך בידוד החומרים המיותרים הללו ממי השתייה שלכם, מותקן מסנן הפחם. מסנן זה בנוי בצורה כזו שיש לו את היכולת להפריד את הלכלוך ממי השתייה. המסנן סופח אליו את החומרים הללו וגם את טעמי הלוואי ואת הריחות. כך שלאחר שהמים עברו סינון במסנן הפחם, הם נעשים צלולים וערבים לחך.

נורה אולטרה סגולה להפחת העומס הבקטריאלי

בנוסף מותקנת בכל מכשיר נורה אולטרה סגולה שלה יש תפקיד חשוב בטיהור המים שלכם. באשר היא זו שמפחיתה את עומס הבקטריות במי השתייה שלכם.

תחזוקה של מתקן מים מסוננים, בר מים תמי 4

כדי לוודא שהמים שלכם אכן זכים, ושבר המים ממשיך לבצע את תפקידו כראוי ומספק לכם מים של איכות, תידרשו לבצע תחזוק נכון. ראשית, חשוב לשמור על הניקיון של המתקן ועל סביבה הולמת כדי למנוע נזקים ובלאי.

החלפת חלפים

בנוסף יש צורך להחליף את מסנן הפחם וגם את הנורה האולטרה סגולה כדי להבטיח סינון מיטבי לכל אורך הדרך. את מסנן הפחם יש צורך להחליף אחת למחצית שנה, את הנורה האולטרה סגולה יש להחליף אחת לשנה. כך תהיו בטוחים שהמים שלכם נקיים וצלולים, ושהסינון שלהם יעיל ואיכותי.

מרגישים את ההבדל בטעם...

את ההבדל תרגישו במים. כי אין דומה טעם המים האיכותיים של בר מים תמי 4 למי שתייה אחרים. כי רק לנו יש אפשרות להבטיח לכם מי שתייה טעימים ואיכותיים. ללא טעמי לוואי, בלי ריחות לא רצויים וללא לכלוך או פסולת.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47528.aspx