שקמה חיתולים למבוגרים
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 02/11/15

מן התופעות שמתלוות לגיל הזהב, הנפוצה בעיקר מגיל 65 ומעלה, היא רפיון בשליטה על הסוגרים. התופעה מגיעה פעמים רבות בעקבות התרופפות שריר רצפת האגן ובהתאם לכך מתרחשת בריחת שתן למבוגרים. בעידן המודרני של ימינו, קיימים פתרונות רבים אשר מטרתם להבטיח לכל אחד התנהלות נוחה בחיי היום יום גם באם קיימת אצלם בריחת שתן ברמה כזו או אחרת. מוצרי הספיגה של שקמה מבוססים על מחקרים מדעיים וניסיון של שנים, ועל כן מציעים חיתולים למבוגרים, סופגנים ברמות שונות ומוצרי היגיינה על מנת לענות על הצורך לקיים חיי שגרה באותו האופן כמו לפני ההתקלות בתופעה.

מוצרים המתאימים לצרכים השונים

בהתאם לניסיון ולביצוע המחקרים, שקמה מציעה מגוון רחב של מוצרים כאשר המטרה הינה לבצע התאמה למקרים השונים ולאפשר לכל אדם במקרה הספציפי שלו לחוש נוחות וטבעיות תוך שימוש במוצר. המוצרים מתחלקים להרטבה קלה, אשר באה לידי ביטוי בדרך כלל במקרים בהם מתרחשת בריחת שתן למבוגרים. או להרטבה כבדה, כאשר מתרחש חוסר שליטה מוחלט בסוגרים. בשני המקרים יש מענה, בצירוף מוצרים היגיינים כמו מגבונים אשר יסייעו לשמור על ניקיון ונוחות.

מכנסונים לספיגה של הרטבה קלה

כאשר מדובר על ספיגה קלה, הכוונה היא ריקון חלקי של השלפוחית או אנשים ניידים אשר מסוגלים להחליף בתדירות גבוהה את אמצעי הספיגה. המוצר מאפשר ספיגה מקסימלית תוך מגע עם שכבה עליונה יבשה, מגע נעים ואווירי של שכבה שהיא דמוי בד ותורמת למניעת גירויים, מנטרל ריחות המאפשר ביטחון בשימוש במוצר, וכמובן דיסקטריות מירבית הנעשית על ידי התאמה של המכנסון למבנה הגוף. על מנת לגלות האם המוצר הזה מתאים, ניתן להזמין ערכת התנסות ולבדוק את האיכות ואת הנוחות. המטרה של השימוש במוצר תהיה לאפשר התנהלות בנוחות ובביטחון בשגרה.

מוצרים לספיגה של הרטבה כבדה

במקרה האחר, יש צורך להיעזר במוצרים המסייעים לספיגה של הרטבה כבדה. המוצרים הללו מתאימים למקרים בהם קיים חוסר שליטה מוחלט על הסוגרים, מקרים בהם אדם מרותק למיטתו. המוצרים הללו גם הם מאפשרים ספיגה מקסימלית תוך שמירה על שכבת מגע יבשה, סגירה רב פעמית התורמת לגישה קלה, חיתולים למבוגרים המתאימים לשעות היום או לחלופין לשעות הלילה וכמובן מותאמים למניעת גירויים או נזילות. שימוש במוצרים הללו, לעיתים תוך התמדה של חיזוק שרירי רצפת האגן ורפואה אלטרנטיבית אחרת, יתרמו להקלה על התופעה באופן משמעותי ולחיזוק התנהלות נוחה ובטוחה בשגרה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47372.aspx