מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 31/07/15

מערכות ראש הן כלי עבודה בסיסי בעולם העבודה המודרני של היום. אם בעבר התקשורת בין בני אדם המהלך יום עבודה היתה מתבצעת על ידי פגישה פנים אל מול פנים הרי שהיום רובן המכריע של השיחות בין שני אנשים באמצע יום עבודה מתבצע דרך טלפון או דרך המחשב. הטלפון והמחשב הינם כלי עבודה בסיסי ומכיוון שכך צריך לייעל את העבודה איתם עד כמה שאפשר, ומערכת ראש היא אביזר חובה למי שמקיים שיחות טלפון רבות כמו גם שיחות אינטרנטיות רבות. מערכות ראש תומכות LYNC הן מאותן מערכות ראש בעלות כמה יתרונות.

מה זה LYNC?

LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים. ארגונים וחברות חייבים לעבוד עם מרכזייה פנימית משלהם ומייקרוסופט מספקת להם את זה. מערכות ראש תומכות LYNC הן מערכות התומכות במרכזייה הזו, וניתן להשתמש בהן למי שעושה שימוש בה.

יתרונות של מערכות ראש

שני יתרונות מרכזיים יש למערכות ראש כמו מערכות ראש תומכות LYNC וכדומיהן. יתרון אחד הוא היעילות של העבודה. עבודה וניהול שיחות כשהידיים חופשיות מאפשרת לעשות עוד כמה דברים וניתן להספיק הרבה יותר. יתרון נוסף משמעותי הוא היתרון הבריאותי – החזקת טלפון עם היד או עם האוזן כשהראש במנח מוטה זמן רב עלולים לפגוע בשרירים ובשלד ולגרום לכאבים שעלולים להיות גם בלתי נסבלים.

אז אם אתם עובדים עם מרכזיית LYNC כדאי לכם לרכוש מערכות ראש תומכות LYNC ולעשות לעצמכם את החיים ואת יום העבודה להרבה יותר קלים, נוחים ויעילים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46664.aspx