יום הולדת 50 - חוויה נדירה
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 24/05/15

יום הולדת 50

כל גיל מסמל משהו, אבל כאשר מדובר ביום הולדת משמעותי כגון יום הולדת  50 המסמל את אמצע החיים, האירוע הוא משמעותי בחייו של החוגג או החוגגת ולכן, זו הסיבה לחגוג יום הולדת מיוחדת בלתי נשכחת. ראשית, יש לבחור קונספט נכון של יום הולדת 50. יש להתאים את אירוע יום ההולדת המיוחד המסמל יובל בחיים, לאופי ודרך חייו של בעל או בעלת השמחה. חשוב כי תדעו מה בעל או בעלת השמחה אוהבים וחלילה לא לערוך אירוע שיש בו דברים שהוא או היא, עלולים לסלוד מהם.

ישנו מגוון ורעיונות רבים לעריכת יום הולדת 50, שלבטח תמצאו רעיון מדליק לאימא או לאבא, שהיא  יום הולדת כה משמעותית ולכן, מסיבה כזאת צריכה להיות בלתי נשכחת. יש לדעת אם האב או האם, אוהבים אירוע מצומצם או רחב יותר. חשוב כי בנידה והם אוהבים אירוע מצומצם, לא להלעיט אותם ביותר מדי חברים, שכנים או קרובים שהם לא מתראים איתם הרבה. אם החלטתם לא לערוך מסיבת הפתעה של יום הולדת 50, כדאי כי תשתפו את בעל או בעלת השמחה לגבי ההחלטות השונות שאתם תיטלו או נטלתם.

גורם ההפתעה חשוב ביום הולדת 50

בדרך כלל, הורים בגיל זה, אוהבים מסיבו הפתעה, במיוחד הצנועים בינינו, יש לערוך הכל, מבלי שהאב או האם ירגישו, כי עומדים לעשות להם יום הולדת שכולה מלאה בהפתעות.  בחירת מקום של אירוע יום הולדת 50 תהיה על פי כמות האורחים שתזמינו. אל תזמינו מקום גדול מדי אם יש לכם מעט מוזמנים ולהיפך. לפעמים מסיבה כה משמעותית להורים, יכולה להיות הכי כיפית דווקא בחצר בית החוגגת או ילדיו.  גם אירוע מיוחד של פיקניק על חוף הים עם תפאורה מיוחדת של נרות, תאורה מיוחדת, ממש כמו אירוע בטבע, כאשר בעל השמחה אינו יודע כי עורכים לו הפתעה . כולנו מחפשים קונספט מיוחד לאירוע כזה ולבסוף אנו מוצאים אותו אם נדקדק בפרטים השונים שהם כה חשובים לאירוע מוצלח של מסיבת יום הולדת 50.. תוכלו לשלב מופע טלפתיה מדהים שירתק את ביל או בעלת השמחה וכן את האורחים, אומן כזה יכול בהחלט לגרום לאטרקציה.

מצגת מדהימה של חיי בעל השמחה

מצגת יכולה להיות מדהימה ומתאימה כל כך, למי שחוגג יום הולדת 50.  על מנת שהמצגת תהיה מקצועית, יש לאסוף במשך כמה שבועות, את כל התמונות המסמלות אירועים חשובים בחייו או בחייה של בעל או בעלת השמחה. תוכלו לערוך קליפ מקצועי באמצעות צלם שינציח את ההיסטוריה של בעל השמחה ל גבי מקרן. חידון טריוויה של החוגג, יכול להיות רעיון ממש מוצלח כמו שאלות מיוחדות ואישיות, עד כמה הם מכירים אותו כמו תחביבים וכל מה שמאפיין רק אותו או אותה..

http://www.mesibot.co.il/default.asp?CategoryId=136

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46105.aspx