מזרן ויסקו - בחירה המומלצת
נכתב על ידי: robiuzan
תאריך: 06/04/15

כאשר אנו נמצאים לפני קנייה של מזרן חדש אשר ישמש אותנו לשנים הבאות, תמיכה לגב ולעמוד השדרה היא עניין הכרחי וקריטי. מזרני ויסקו נחשבים לפופולארים במיוחד זאת משום שהם בעלי יתרון ייחודי. מזרני ויסקו יודעים ׳לזכור׳ את מבנה הגוף שלנו לאחר מספר לילות שישנו על המזרן, ובכך הם מעניקים לגוף תמיכה ואיזון מושלמים.

ממה עשוי מזרן ויסקו?

מזרני ויסקו מיוצרים בשתי טכנולוגיות שונות. האחת נקראית הזרקה והשנייה הקצפה, המומלצת ביניהן היא שיטת ההזרקה מכיון והיא בעלת טכנולוגיה ייחודית. החומר עצמו יודע להשתמש באנרגיית החום של הגוף ובכך מונע תחושות של עקצוץ במהלך הלילה. מזרני ויסקו נחשבים לרכים ונעימים במיוחד. הסיבה המרכזית לכך היא שמזרן ויסקו עשוי מחומר המדומה לג׳ל ובעל תכונות של גמישות, אלסטיות ואף יודע להשתנות בהתאם למבנה הגוף שלנו. בהתחלה השתמשו בחומר הויסקו למטרותיה של סוכנות החלל האמריקאית, נאס״א, זאת משום שהחומר עצמו בעל רגישות גבוהה לשינויי טמפרטורה ולכן הוא משנה את הצורה שלו. באמצעות הויסקו, יצרני המזרנים מרפדים את השכבה האחרונה של המזרן אשר בא במגע ישיר עם הגוף שלנו. החומר הוא אלסטי וגמיש, רגיש לחום הגוף ובכך למעשה בא לידי ביטוי היתרון המובהק שלו - מזרן ויסקו משתמש באנרגיית החום שהגוף שלנו מייצר ובכך מפזר את הלחץ שמופעל עליו בהתאמה על המזרן.

יתרונותיו של מזרן ויסקו

פרט להיותו מאזן את משקל הגוף בצורה מושלמת על המזרן, מזרן ויסקו מאפשר לנו ולגופנו לישון באופן בריאותי ונכון. העובדה שמזרן הויסקו מפזר בצורה אופטימאלית את הלחץ שהגוף מפעיל על המזרן עצמו במהלך הלילה, מאפשרת לנו לקום בבוקר מחודשים באנרגיה. מזרנים אחרים שאינם מזרנים אורטופדיים ושאינם מפזרים את הלחץ בצורה אופטימאלית גורמים לכאבי גב, צוואר ורגליים. כמו כן, החומר מסייע להזרמה של מחזור הדם בצורה יעילה במהלך הלילה ולכן מומלץ לאנשים אשר סובלים מפצעי לחץ ומכאבים בעמוד השדרה. מחקרים רבים של חברת פולירון מסבירים כי מזרן ויסקו מעלה את איכות השינה שלנו אך כמו בכל מזרן, מומלץ להתנסות בתחושה המלווה עם פעולת השכיבה לפני הרכישה ולהרגיש האם אתם חשים בנוח על המזרן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45818.aspx