גריל גז קונים רק מחברה מוכרת ואמינה
נכתב על ידי: ישראל דוסיו
תאריך: 23/03/15

עד לפני מספר שנים כל הישראלים צלו בשר רק באמצעות גריל פחמים. בתקופה האחרונה זוכים גרילי הגז לביקוש גבוה במיוחד כיוון שהם טובים יותר ומאפשרים לנו לצלות באיכות גבוהה בשר, דגים וירקות ללא טעמי לוואי ושאריות פיח. גריל גז הוא פתרון מעולה לכל אדם וניתן להציב אותו בנוחות במרפסת, בחצר, בגינה קטנה ובמקומות נוספים לפי הצורך. גרילים רבים נמכרים עם גלגלים המאפשרים לנייד אותם בקלות ממקום למקום. אם גם אתם מעוניינים לצלות בשרים עסיסיים וליהנות מטעם עשיר ומצלייה אחידה ואיכותית כדאי לכם לעיין באתר של חברת די.אנד.אס, החברה המובילה בארץ לשיווק ומכירת גרילים וריהוט גן. החברה מציעה מגוון דגמים של גרילי גז איכותיים ועמידים.

המבער הוא הלב של גריל הגז

כאשר רוכשים גריל גז יש לפנות רק לחברה מקצועית שמציעה דגמים איכותיים. בגריל איכותי תיהנו ממבער שמספק אש באופן מבוקר ואחיד. יש לציין כי קיימים מספר סוגי מבערים-

  • מבער נירוסטה- מבער עמיד ואיכותי העשוי כצינור מחורר, מבער נירוסטה ידוע בעמידותו הגבוהה והוא מפיץ אש בצורה הטובה ביותר.
  • מבער יצוק- מבער העשוי מיציקת ברזל שמספק אש בעוצמה טובה. הברזל עלול להחליד עם הזמן.
  • מבער פח- נמצא לרוב בגרילים יחסית פשוטים, המבער עלול להחליד תוך זמן קצר ולכן האש אינה אחידה וגם פיח עלול לפגוע בבשר.
  • מבער אינפרה אדום- לרוב נמצא בגרילים איכותיים כמבער אחורי עוצמתי לצריבה, השחמה או לאטימה של הבשר.

מספר המבערים

בבואכם לרכוש גריל גז חשוב לבדוק מהו מספר המבערים הקיים בגריל. בגריל מקצועי ואיכותי יש מספר מבערים כך שניתן לשלוט על עוצמת החום ולהתאים אותה לסוג הבשר שצולים. לעיתים מעוניינים לצלות את הבשר לא רק בחום ישיר או מעוניינים לצלות מספר רב של נתחי בשר בו זמנית ובאיכות גבוהה, ורק בגריל עם מספר מבערים ניתנת אפשרות זו. כמו כן, כדאי לבדוק את איכות פיזור החום כדי ליהנות מצליית בשרים וירקות באופן אחיד, בגריל מקצועי ניתן למצוא משולשי נירוסטה לפיזור אחיד של הלהבה ולהגנה על הבשר מפני הלהבות. לקבלת מידע וייעוץ כדאי לפנות לחברת די.אנד.אס שמציעה מגוון רחב של גרילים מעולים וציוד נוסף.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45683.aspx