גופי תאורה למטבח
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 30/11/14

כבר מזמן שהפך המטבח הקטן של אמא למטבח מודרני ורחב מימדים עם טכנולוגיות מתקדמות, אשר מאפשרות בישול מהיר יותר, בכדי שבזמן שנותר נוכל לבלות. המטבח הוא בהחלט המקום המרכזי, לב הבית, במיוחד עבור משפחה עם ילדים, בה ההורים בשלנים. בכדי להבין כיצד לרכוש גופי תאורה למטבח, לפני הכול חשוב להגדיר את השהות במטבח ואת הפונקציה שאנחנו רוצים שהאור ימלא. במידה ואתם שוהים זמן רב במטבח ומבשלים, מומלץ להתקין תאורה נסתרת, אם בנישות מאחורי ארונות המטבח או אם בהנמכת התקרה ובניית קרניז מגבס. מנורות לד יעניקו לכם תאורה חדה יותר ונוחה, שתאפשר לכם הכנה מהירה יותר של המצרכים וכן של התבשילים.

מטבח טכנולוגי

המטבח המודרני כאמור שם דגש על טכנולוגיה וכן מציג קו הרבה יותר נקי וחלק ממה שאנחנו רגילים לראות במטבחים הישנים. מוצרי החשמל כבר לא עומדים על השיש וחוסמים את המקום, אלא בתוך ארונות ומקומות נסתרים. המטבח החכם הוא גם יותר חסכוני בחשמל, השימוש בנורות לד הוא מאוד חסכוני ומאפשר עבודה נעימה, בשונה מהפלורסנט הישן שנהג לחמם את המטבח לאור הטמפרטורה הגבוהה אליה הוא מגיע. בכדי להתאים גופי תאורה למטבח, יש מצד אחד לבחור לפי הטעם האישי וכן לפי עיצוב מיוחד לעין ומצד שני יש לבחור גוף תאורה פונקציונאלי, שיהיה יעיל ונוח במקום בו אתם מתקינים אותו.

גופי תאורה נסתרים

כיום בוחרים גופי תאורה למטבח ולשאר החללים בבית, עוד לפני קניית הרהיטים, זאת מאחר שניתן לעצב את כל הבית באותו קו וליצור מראה הרמוני, כאשר כל הפריטים מתקשרים אחד לשני. אם אתם מתכננים לעבור דירה או במידה ואתם באמצע בניית בית, חשוב שתבחרו גופי תאורה יחד עם הבניה ותשקלו כמובן גופי תאורה נסתרים בחללים שונים בבית. כמו כן, תוכלו לבחור גם גופי תאורה דקורטיביים ומעוצבים, שיקרינו צורות גאומטריות על קירות הבית ויעניקו לחלל מראה מיוחד ונאה. תאורה היא ללא ספק אומנות, אשר כל אחד מאיתנו יוכל לנתח בצורה שונה לפי העין האישית שלו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44779.aspx