עוברים דירה עם עבודות מנוף
נכתב על ידי: ברטה חני
תאריך: 07/11/14

רכשתם דירה חדשה בקומה שמינית או הגשתם חלום ולאחר שנים רבות קניתם את הפנהאוז? סביר להניח שהיתרונות לכך רבים מלמנות אותם,השקט, הפרטיות, הנוף והאוויר הטוב הוא רק חלק מזה. אך יש גם חיסרון – איך מעבירים את הציוד שלכם לשם, כולל המיטה החדשה והארון העתיק שירשתם מסבתא? כמובן שתרצו למצוא פתרון אשר יגרום לכך שכל חפציכם יועברו בצורה תקינה ושלמה, מבלי לפגום בהם או להוות להם נזק מסוים. הפתרון לכך הוא עבודות מנוף אשר מציעות שירותים של העברת דירות, בתי עסק ומפעלים ויודעים להתמודד על סוג כזה של עבודה.

בכל סיטואציה של העברת דירה נמצא את עצמנו באופן אוטומטי מזמינים מובילים אשר יבצעו את פעולת העברה, שכן לנו אין את הציוד או היכולת לבצע עבודות מסוג זה אשר דורשות מיומנות וכלים מויחדים. העברת דירה היא דבר מורכב ולא פשוט כלל, והדבר נהיה בעייתי עוד יותר כאשר מדובר על מעבר מדירה או אל דירה גבוהה או על ציוד כבד במיוחד וכאשר אין פתרון אחר חברת ההובלה תעזר במנופים על מנת להשלים את העבודה. לדוגמא הרמת פסנתר או מקרר הוא דבר בעייתי מאוד ובמקרה הזה יש צורך במכשיר חיצוני אשר ירים אותו מהקרקע אל הקומה הרצויה, משום שמדובר בציוד שאינו נכנס אל מעלית ואין דרך אחרת להעביר אותו פרט לעבודות מנוף.

שיקולים בבחירת חברה ההובלה

לאור העבודה כי רוב האוכלוסייה בארץ נמצאת בשטחים עירוניים, ישנה דרישה גדולה לפתרונות העברת חפצים ונשיאתם לקומות גבוהות. מדובר בבעיות שלא נתקלנו בהם טרם עידן המודרניזציה של הבנייה, משום שעד אז סגנון הבנייה התאפיין בבתים נמוכים או בבתים פרטיים. המנוף הוא כלי העזר היחידי אשר יכול לסייע במצב של בנייה לגובה באמצעות הרמה של משקלים כבדים במיוחד ויכולים להגיע עד לנשיאה של כמה טונות.

בחירת החברה אשר תבצע את העבודה היא החלטה חשובה ביותר. על החברה להתמחות בעבודות מנוף ולוודא כי היא מכירה את נהלי העבודה ועובדת על פי כללי הבטיחות הדרושים. כמו כן, צריכה להיות בעלת עובדים מקצועיים אשר בנויים לבצע את העבודה ביעילות ובזהירות. חשוב לוודא כי היא נותנת מענה ועומדת בלוחות הזמנים אשר קבעתם מראש וכי לציוד שלכם יש ביטוח מפני פגיעה או גניבה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44496.aspx