התקנת מנעול כספת ככלי למנעית פריצות
נכתב על ידי: נדב מנור
תאריך: 18/09/14

מנעול כספת

כספת תמיד נראתה בעינינו כמוצר מוגן פריצות או לפחות ככזה אשר מאוד קשה לפרוץ אותו, וזה נכון. יצרני הכספות מובילים את תחום המנעולים בכל הקשור למיגון ולהתמודדות עם פריצות. ישנה אפילו מלחמה גלויה ביניהם לבין הגנבים בכל הקשור לפריצת כספות ומנעולי כספת. ישנם תחרויות אשר מארגנות חברות הכספות בפריצתן.

לכן, כשמנעול איכותי, המגן על כספות מוסב למנעול המותקן על דלת הכניסה לביתנו, זה אומר הרבה מאוד. זה אומר בראשונה כי יש קושי בפריצת מנעול זה לעומת מנעולים אחרים. ואכן זה נכון. כאחד שפורץ גם מנעולי כספת וגם צילינדרים, פריצת מנעול כספת קשה יותר ודורשת ידע וכלים אחרים מפריצת צילינדר המותקן בדלת הכניסה של ביתנו.

מנעול כספת מקבל רוח גבית מגורמי האכיפה והביטוח

בשנים האחרונות, לאור גל הפריצות ההולך וגדל, מומלץ יותר ויותר מנעול הכספת ע"י הגורמים הנוגעים בדבר. משטרת ישראל, האמונה על בטחון הציבור ומניעת פריצות, ממליצה בחום היום על התקנת מנעול כספת ככזה המגביר את המיגון על דלת הכניסה שלנו. גם מבחינת הקושי בפריצתו וגם מבחינת היותו בעל שלושה בריחים עבים הנכנסים למשקוף ומקשים על פריצת הדלת בלום.

הגדילו לעשות חברות הביטוח, המבטחות את תכולת ביתנו ואת תשתיתו. אלה היום מחייבות לקוחות רבים כתנאי לקיום פוליסה, להתקין על דלת ביתם מנעול כספת. חברות הביטוח יודעות כי מנעול כספת המותקן על דלת הכניסה לביתנו, מרתיע גנבים מלפרוץ את הדלת, ולרב מאלץ אותם לעבור לבית הבא.

 

התקינו מנעול כספת !

לכן כשאתם חושבים על מיגון ביתכם היקר, הלוא הוא מבצרכם, אל תהססו להתקין מנעול כספת על דלת הכניסה לביתכם. הוא יעיל, הוא מונע, והיום הוא גם מותקן במחיר שווה לכל נפש. מוצר עם יתרונות רבים וללא חסרונות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44093.aspx