טיפול פנים מקצועי
נכתב על ידי: שאול תמרקין
תאריך: 14/09/14

עור הפנים הוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל הנוגע למראה החיצוני שלנו, והסיבה לכך היא שהפנים שלנו תמיד חשופות ולכן העור חשוף לעיני כל. כאשר העור לא בריא ולא מטופח, אנחנו נראים הרבה פחות אסתטיים, ולכן יש חשיבות רבה לשמירה על עור הפנים.

טיפול פנים לטיפוח העור

מי מכן שרוצה להיראות יותר זוהרת, יפה ואפילו יותר בריאה, כדאי שתשקיע קודם כל בעור הפנים שלה. כשהעור בריא ונקי, כך אתן נראות בריאות ורעננות יותר. בעזרת טיפול פנים מקצועי, תוכלו לשפר את מראה העור ולטפח אותו בצורה הנכונה.

יש היום שלל טיפולי פנים שאפשר לעשות אצל קוסמטיקאיות מקצועיות, וכל אחד נועד למטרה אחרת. בין השאר, יש טיפולי פנים שנועדו להעניק לעור לחות וגמישות, כאלו שיכולים להסיר תאי עור מתים, טיפולים שמקטינים נקבוביות גדולות וכן הלאה.

התאמת הטיפול לעור הפנים

כדי לשפר את מראה עור הפנים חשוב לעשות את הטיפול המתאים. טיפול פנים בבאר שבע שאחת מחברותייך עשתה לא בהכרח יתאים לך. כדי לדעת מה הטיפול שאת צריכה, עלייך להיפגש עם קוסמטיקאית ולבדוק מה הדברים שצריך לשפר בעור הפנים שלך. לצורך הדוגמא, אם את בת 50 ויש לך עור יבש, מומלץ לעשות טיפול שנועד להעניק לעור לחות ולהימנע מתכשירים שסופחים לחות כמו אלו שבהם משתמשות הרבה נערות בגיל ההתבגרות.

בחירת הקוסמטיקאית

כדי שכל טיפול פנים שאת עושה ישפר את מראה העור שלך, חשוב שתלכי לקוסמטיקאית מקצועית, כזו שקיבלה הכשרה מקצועית. אם את צריכה לעשות טיפול שמצריך שימוש במכשיר מיוחד, חשוב לבדוק שהקוסמטיקאית עברה הכשרה מקצועית לשימוש במכשיר וכי המכשיר אושר על ידי משרד הבריאות.

כדי לדעת שאת עושה את הבחירה הנכונה, כדאי להתייעץ עם חברות שהולכות לקוסמטיקאית על בסיס קבוע ולהתייעץ עם הקוסמטיקאיות המומלצות- אילו טיפולי פנים הן ממליצות לך לעשות? מה המחיר של כל טיפול? כל כמה זמן יש להגיע לטיפול? וכן הלאה.

"תחזוקה" נכונה של עור הפנים

מלבד מה שמעניקה לך הקוסמטיקאית, את בעצמך צריכה לעשות כמה דברים כדי לשמור על התוצאות. בין השאר, תחזוקה נכונה של עור הפנים כוללת שטיפת הפנים כל יום לפני השינה עם תכשיר מתאים ומריחת קרם לחות ביום ובלילה (רצוי שיכלול מקדם הגנה).


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44048.aspx