כל מה שרציתם לדעת על ניקיון חלונות מקצועי
נכתב על ידי: דניאל דורמן
תאריך: 08/07/14

ניקיון הבית מתבצע לרוב אחת לתקופה קצרה יחסית, הרצפה, הקירות, החפצים והריהוט, אנחנו דואגים שכולם יהיו נקיים על בסיס יום יומי פחות או יותר, אבל כאשר מדובר בחלונות הסיפור הוא שונה, מדוע זה כך? על כל זאת ועוד נעבור במאמר הקרוב.

ניקיון חלונות

כפי שכבר הבנו מהפסקה הקודמת, כאשר מדובר בניקיון החלונות, כבר לא מדובר בניקיון פשוט וקל. הסיבה לכך מובנת מאילה, החלונות דורשים לרוב תכשירים מיוחדים, ניקיון לא אחיד גורם למראה גרוע יותר מחלון מלוכלך, יש לנקות את החלון משני צדדיו, דבר הדורש לפרק את החלון או לחלופין אקרובטיקה של ממש, שלא נדבר על הסכנה שבניקיון חלונות הממוקמים גבוה מעל פני הקרקע.

בעיות נוספת

כמובן שכאן רק מתחילה הבעיה, ניקיון חלונות במקומות עסקיים הופכת כבר למלאכת מחשבת של ממש. בנייני משרדים, חלונות דקורטיביים, חלונות ראווה ועוד הם רק חלק קטן מרשימה גדולה מאוד של חלונות שלרוב לא ניתן לנקות ללא עזרה של מקצוען בתחום. לרוב חוסר ניקיון של חלונות אלה יכול להשפיע רבות על מראו של העסק ובכך גם על כושר המכירה שלו.

הפתרון

ניתן להבין אם כן שאת ניקיון החלונות עדיף לפעמים להשאיר למומחים בתחום, הציוד המיוחד, היכולת לעבוד בגובה והתכשירים המתאימים יכולים להפוך כל ניקיון כזה, לאפשרי בהחלט. חברות רבות מציאות היום את שירותיהם לשוק העסקי או הפרטי, הכל מתוך הבנה כי לא ניתן לבצע את העבודה ללא בעל מקצוע.

חשוב לדעת

ניקיון חלונות הוא עסק עונתי, בזמן החורף חברות רבות יתחרו על נתח שוק קטן מאוד ויספקו את השירותים שלהם במחירים זולים מאוד. ניתן עם כן בחורף לנקות את החלקים הפנימיים של החלונות ללא הוצאה כספית גבוה. בנוסף בהתאם לסוג העבודה ייתכן ויידרש אדם בעל רישיון לעסוק בגובה, מכיוון שניקוי החלק החיצוני של החלון לרוב דורש טיפוס או עבודה בחלק החיצוני של הבניין.

כיצד לבחור בעל מקצוע

חשוב כמובן לבדוק עד כמה המחיר שהחברה מציעה הוא תחרותי, המחיר הזול ביותר הוא לא בהכרח הטוב ביותר, אך הסקר הקצר ייתן לכם סדר גודל של מחיר נכון. בנוסף יש לברר עם בית העסק כי יש לו את האישורים המאפשרים לעבוד בגובה, במידה ונדרשת עבודה שכזו. וחשוב מאוד לבדוק כי כל הציוד לרבות חומרי הניקוי מגיעים עם בעל המקצוע ואתם לא צריכים לספק אותם באופן עצמאי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43426.aspx