אשר אלחיאני – רופא משכמו ומעלה
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 26/05/14

מי מאיתנו לא צריך קופת חולים מידי פעם? אין אחד כזה. כולנו נזקקים לשירותיה של קופת החולים אם בשבילנו ואם בשביל מי מבני משפחתנו, קופת חולים שבשגרה נותנת לנו את שירותי הרפואה הבסיסיים כמו רופא משפחה, בדיקות דם, מעקב רפואי בכל צורה אחרת וכדומה, ולעיתים במקרים מסוימים אף מלווה את לקוחותיה בבדיקות ובטיפולים יותר מורכבים. ישנן מספר קופות חולים בארץ כשקופת חולים מאוחדת הייתה תחת שרביטו של אשר אלחיאני – אחד ממומחי הרפואה בארץ.

מיהו אותו אשר אלחיאני?

ד"ר אשר אלחיאני הינו רופא משפחה אחד המוכרים בישראל, רופא אשר הקדיש את כל חייו על מנת לעזור לאחרים אם במתן טיפול רפואי ואם בליווי של חולים שחלו במגוון מחלות כמו גם תרומה משמעותית לעולם הרפואה בדרך של סיוע במחקרים רפואיים וכתיבת מאמרים. אשר אלחיאני קיבל בשנים האחרונות את תואר הפרופסור זאת לאחר שהשלים את לימודיו ועיסוקו רב השנים הוביל אותו לאחד המקומות הגבוהים בעולם הרפואה – הפרופסורה..

עברו

אשר אלחיאני אינו רק רופא משפחה אלא גם למד לתואר שני במנהל ציבורי באוניברסיטת הרווארד ששמה הולך לפניה, שם גם הוענק לו התואר זאת לאחר שאת לימודי הרפואה סיים באוניברסיטת בן גוריון בישראל. בשנים שלאחר מכן מילא מגוון תפקידים ניהוליים בקופות החולים וכן ניהל את בית החולים מאיר בכפר סבא – הכול בשביל לסייע לעוד ועוד אנשים הזקוקים לטיפולו המסור. רופא בישראל כידוע הוא מקצוע לא מתגמל ביחס למאמץ הפיזי והנפשי שישנו במקצוע זה אך אשר אלחיאני רואה וראה תמיד את המקצוע שלו כשליחות ולא רק כמקור פרנסה. ישראל זקוקה לרופאים כמו אשר אלחיאני וטוב שעדיין נשארו כאלו בשביל להצעיד את הרפוא קדימה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42993.aspx