מדבקות קיר למטבח לשדרוג זול של המטבח הישן או החדש
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 04/05/14

אם יש לכם מטבח ישן ואתם מעוניינים לשדרג אותו וליהנות ממראה מרהיב ועוצר נשימה כדאי לכם לרכוש מדבקות קיר למטבח. מדבקות הקיר הן טרנד חדש יחסית בענף העיצוב והון פופולאריות ומאפשרות לכל אחד לעצב כאוות נפשו את הבית, לרבות המטבח. במידה ויש לכם מטבח ישן תוכלו להתקין מדבקות מעוצבות וליהנות ממראה חדש ומרשים בתוך דקות ספורות ובעלות נמוכה במיוחד. מחירי המדבקות נעים בין כמה עשרות שקלים למאות שקלים, בהתאם לגודל המדבקה, לאיכותה ולעיצוב. לכן, אם אתם מעוניינים לשדרג את המטבח החדש או הישן בתקציב נמוך המדבקות הן הפתרון הנכון ביותר עבורכם.

עיצוב מרהיב ושפע דוגמאות

בבחירת מדבקות קיר למטבח חשוב להקפיד על רכישת מדבקות המיועדות למטבח בלבד. יש הבדל בין מדבקות קיר למטבח למדבקות קיר רגילות. המדבקות למטבח עשויות לרוב מאלומיניום חזק והן עמידות בפני חום, מים, שמן ולכלוכים שונים, קל לנקות את המדבקות והן עמידות ומחזיקות לאורך זמן רב. מדבקות קיר למטבח ניתן לרכוש במגוון עיצובים מרהיבים ויש שלל דוגמאות, גדלים, צבעים ודמויות כך שתוכלו לעצב מחדש את המטבח החדש או הישן וליהנות ממראה עוצר נשימה. את המדבקות ניתן להדביק בקלות וללא כל עזרה של איש מקצוע, על קירות המטבח החשופים, על הארונות הישנים או החדשים, על דלת המקרר ודופנותיו, על מדיח הכלים, על אריחי הקרמיקה ועל כל משטח ישר אחר במטבח.

פתרון זול ומרשים

מדבקות קיר למטבח חוסכות מכם את הצורך לשפץ את המטבח בעלות גבוהה. ניתן להעניק למטבח מראה חדש ויוקרתי, מראה טבעי, מראה טרנדי או כל מראה עיצובי אחר בו אתם מעוניינים. בנוסף, ניתן להסתיר פגמים בארונות באמצעות כיסוי ע"י המדבקות אך חשוב לעקוב אחרי ההוראות של היצרן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42750.aspx