שמלות במראה יוקרתי
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 31/03/14

תחום עיצוב השמלות מציע לנו כיום מגוון רחב של סגנונות ושמלות בשלל עיצובים. מי שרוצה לקנות שמלה, יכולה למצוא בחנויות השונות שפע של אפשרויות, שמהן היא יכולה לבחור. בעוד שבעבר היה מספר מצומצם של סגנונות, ובמיוחד בכל הקשור לשמלות בעלות מראה יוקרתי, הרי שכיום האפשרויות הן רבות עוד יותר והן הזדמנות נפלאה לאתר את השמלה המושלמת, הן למבנה הגוף ומידותיו, והן לסגנון האישי.

שמלות יוקרתיות לאירועים יוקרתיים

מי שרוצה לקנות שמלה בעיצוב יוקרתי יכולה לפנות אל חנויות הביגוד השונות ואל הרשתות שבארץ ולמצוא בדיוק את מה שהיא צריכה. בעוד שבעבר נשים רבות נאלצו לנסוע לחו"ל ולחפש בחנויות השונות את השמלה המתאימה להן, הרי שכיום גם בארץ אפשר למצוא זאת ואפילו ליהנות גם מאופנת עלית. שמלות היוקרה מתאימות לאירועים יוקרתיים חשובים ונוצצים. לא תמיד הן בהכרח קטנות ושחורות. אפשר למצוא כמותן בשלל של עיצובים וסגנונות ואפילו בשילוב של מספר אלמנטים עיצוביים שונים. השמלות היוקרתיות עשויות מבדים כמו פשתן, למשל, והן כוללות תיפור באיכות גבוהה ביותר. הן יכולות להיות בסגנון מיני או מאקסי, בצבע אחד או בשילוב של מספר צבעים. שמלות יוקרתיות שמשלבות במסגרתן שחור ולבן נחשבות למבוקשות מאד והן יכולות להתאים לסגנונות רבים של אירועים, ועל אחת כמה וכמה כשאלה אירועים חשובים.

שילוב של אקססורייז

האלמנטים הנלווים השונים, המוצעים כיום, יכולים להפוך כל שמלה למיוחד עוד יותר. כדי ליהנות ממראה מיוחד, אפשר לשלב אביזרים משלימים שונים, כמו שרשראות זהב ארוכות, עגילי פנינה או מטפחת מסוגננת לצוואר. כמובן שחשוב שלא להעמיס בפריטים רבים ולבחור אותם בקפידה. גם לנעליים, שאותם נועלים לצד השמלה, חשיבות רבה מאד. אם בוחרים בשמלה בעיצוב יוקרתי, חשוב שהנעליים תהיינה מעוצבות בסגנון זהה. מומלץ להשקיע בבחירתן של הנעליים וגם לוודא שהן נוחות. לא מוכרחים לבחור בנעלי עקב. גם מגף קצר יכול להתאים. במידה ומדובר בשמלת מיני או שמלה חושפת רגליים, כדאי להשקיע גם בבחירת הגרבון המתאים ולוודא שהוא תואם למראה כולו. שילוב נכון בין כל האלמנטים יצור סגנון אחד, ובעיקר גם מיוחד מאד.

חשיבות התאמתה של השמלה

שמלה יוקרתית ומיוחדת היא לא רק כזו שנראית טוב, היא גם כזו שמתאימה באופן מושלם ללובשת אותה. האופנה מציעה לנו בכל עונה סגנונות שונים וקולקציות חדשות של שמלות. למי שחשוב לשמור על צו האופנה ולהתלבש לפי האופנה העכשוויות ביותר, עשוי להיות לא פשוט. לא בהכרח כל סגנון של שמלה יכול להתאים לכל אחת. יש להתייחס לנקודות שונות כמו מבנה הגוף, המידה וגם המראה הכללי של הלובשת את השמלה. כדאי להשקיע זמן באיתורה של השמלה הרצויה וגם להיעזר במומחים בכך. האינטרנט, למשל, יכול להיות כלי מצוין כדי ללמוד על סגנונות השמלות וגם על האפשרויות המוצעות עבור אלו המחפשות שמלה יוקרתית לאירוע חשוב.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42443.aspx