שליחת פקס – מהן האפשרויות?
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 31/03/14

שליחת פקס היא צורך של כל אחד מאתנו אחת לכמה זמן לצרכים הפרטיים שלנו, ואם אנו בעלי עסקים אנו עושים זאת בתכיפות גבוהה יותר. פקס ניתן לשלוח במכשיר רגיל, זה שאנו מכירים שנים רבות וניתן גם לשלוח מהאינטרנט עם הטכנולוגיה של השנים האחרונות. שליחה במכשיר רגיל מתבצעת באופן הרגיל בו אנו נמצאים ליד מכשיר פקס שמחובר לקו טלפון כלשהו, הקו שמקשר בין שני הצדדים, כשאנו מכניסים למכשיר את המסמך אותו אנו רוצים להעביר, ולאחר חיוג המספר של הצד השני הנייר נסרק ועובר אליו

שליחה דרך המייל

פקס לעסקים יכול גם להיות דרך המייל, מה שניתן לעשות רק בשנים האחרונות ופעם לא היה אפשרי. ישנן מספר חברות המספקות את השיות הזה, שירות שמאפשר לשלוח ישירות מהמייל את המסמכים ובצד השני הם ייצאו במכשיר הפקס, או הפוך, לקבל את הפקס למייל ואז מקבל המייל יכול להחליט האם הוא רוצה להדפיס את המסמך או שהוא מעדיף לשמור אותו על המחשב מה שיותר אקולוגי כמובן.

מה היתרונות בפקס למייל?

שליחת פקס למייל היא בעלת מספר יתרונות כשהראשון שבהם הוא כמובן הנוחות. אין כמו האופציה לקבל פקס בכל מקום בעולם בו נמצאים בו, פקס שמגיע ישירות למייל, ומכל מקום עם חיבור לאינטרנט ניתן לראות אותו ואז להחליט מה לעשות איתו. בנוסף, שליחת פקס למייל היא גם ירוקה יותר כפי שציינו כי אין צורך להשתמש בנייר, דיו וכדומה, ובנוסף, היא גם זולה יותר מכיוון שהכול מתבצע דך האינטרנט ואין צורך לקנות במיוחד מכשיר פקס. שליחה של פקסים דרך המייל היא אם כן טובה יותר, נוחה יותר, זולה יותר, וירוקה הרבה יותר ביחס למכשיר פקס רגיל.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42436.aspx