שיחת ועידה – התקדמו הטכנולוגיה
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 24/03/14

כל בעל עסק בעיקר בתחום המסחר מכיר את ההתנהלות היום יומית הקשורה לתקשורת הבין אישית: קובעים פגישה בין כל הנוגעים בדבר, מגיעים למקום הפגישה, הפגישה מתבצעת ולעיתים יש צורך בפגישה נוספת או במספר פגישות נוספות. הפגישות הללו יכולות לעיתים לקחת יום עבודה שלם ולעיתים אף יותר מזה במידה ומדובר על פגישות שצריך לטוס אליהם למקומות מרוחקים, ובדיוק לשם כך יש טכנולוגיה מדהימה שכדאי מאוד לנצל אותה – שיחת ועידה

איך היא מתבצעת?

פשוט מאוד, שיחת ועידה היא פגישה של מספר גורמים אך לא פגישה פיזית אלא באמצעות הטלפון, או האינטרנט. בעבר שיחת ועידה הייתה רק דרך הטלפון ועל ידי חיבור למספר אנשים היה ניתן לבצע את השיחה כך שכולם ישמעו את כולם, אך לעיתים שיחה כזו הייתה יכולה להיות יקרה מאוד בעיקר אם חברת התקשורת הייתה גובה סכום כסף גדול לכך ובטח אם מדובר על משתתפים שכל אחד נמצא במדינה אחרת, אך כיום כשיש את רשת האינטרנט ניתן לבצע זאת על גביה ללא עלות נוספת מעבר לחיבור לאינטרנט.

שיחת וידאו

שיחת ועידה עברה מספר שכלולים ושדרוגים בשנים האחרונות במקביל להתקדמות הטכנולוגיה וכיום ניתן לעשות אותה ממש כמו פגישה פיזית – שיחה בה כל משתתף רואה את שאר המשתתפים בווידאו ויכול גם לדבר ולהישמע. הטכנולוגיה הזו לא רק תורמת לחוויית השיחה ולכך שכל אחד יכול לראות את השני אלא גם לאיכות השיחה, כשכל אחד רואה את האחר הוא יודע מתי הוא יכול לדבר ומתי לא וכך השיחה קולחת הרבה יותר. שיחת ועידה אם כן היא הפתרון האולטימטיבי לקיום פגישות בעידן הטכנולוגי וחוסכת זמן יקר ולא מעט הוצאות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42328.aspx