עריכת וידיאו מקצועית לאירועים
נכתב על ידי: בתיה כץ
תאריך: 30/01/14

את ימי השגרה הרגילה והמשעממת צובעים מסיבות ואירועים שונים כמו: ימי הולדת, בת מצווה ולכל אירוע קודמות הכנות רבות כדי שאכן החגיגה בסופו של דבר תהיה יפה, מרשימה ותפתיע את כלת השמחה.

ההכנות למסיבה הינם רבות: צלם, ביגוד, קייטרינג וכד' אך על דבר אחד לא מתפשרים והוא פעילות אומנותית שאמורה ללוות את החגיגה, אחת מהתוכניות היותר מצליחות היא מצגת ליום הולדת, מה הייחודי במצגת ליום הולדת שאפשר להקרין אותה בכל הגילאים החל מתינוקות בגיל שנה, בת מצווה, ואף במסיבת יום הולדת של הסבא והסבתא בגיל מבוגר.

מצגת ליום הולדת איננה סתם הפעלה שגרתית ונדושה, המצגת ליום הולדת ידועה בתור מתנה מיוחדת, בלתי נשכחת אשר יכולה להצעיד את האירוע בכמה דרגות למעלה, כמו כן המצגת ליום הולדת היא אפשרות מצוינת ומעולה להביע את אהבתכם הרבה לכלת האירוע במיוחד כאשר המצגת ערוכה בצורה מקצועית

יום הולדת 12

יום ההולדת בגיל 12 לבת לא עוד יום הולדת פשוט יום זה מוכר לכולנו בשמו בת מצווה בו הבת תיכנס לגיל מצוות ותציין את המעבר החד בין גיל הילדות לתחילת גיל ההתבגרות.

הורים רבים מחפשים אחר דרך מעניינת לחגוג בה את מסיבת בת המצווה לבת שלהם, ברוב הפעמים הכיוון הוא למצוא דרך מעניינת לחגוג את יום ההולדת בשביל להשביע את הרצון של כלת האירוע, קיימים הרבה אפשרויות לערוך את בת המצווה, יש משפחות אשר חוגגים זאת בכותל, באולמי שמחות, במסעדות, וכו', הרעיון הוא להכנס אל הראש של הבת ולערוך לה חגיגה מפתיעה.

מכל מקום, יש דבר שכמעט אף ילדה לא רוצה להתפשר במסיבת בת המצווה והוא קליפ לבת מצווה וזה מכמה  סיבות והם:

1.         הכוכב של הערב -  הילדה החוגגת את בת המצווה הינה מסמר האירוע והקליפ לבת מצווה ידגיש את אותו הרעיון בצורה טובה.

2.         כאשר הקליפ נערך במקצועיות והוא מכיל עריכת וידיאו, צילומים יפים וכדו' זה ישמח את הילדה ואת ציבור המשתתפים.

3.         מסיבת בת המצווה יחרט בליבה של כלת האירוע, וישמח הן את המשפחה הקרובה וגם את שאר המשתתפים.

במאמר זה תקראו מידע חשוב מאת סירטון אשר מכינים   קרן    קליפ לבת מצווה המתמחים בעריכת וידיאו והכנת מצגות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41804.aspx