איזה מסלולי לימוד להנדסאי מציעה מכללת אורט
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 20/01/14

מכללת אורט נחשבת כמכללה מהוותיקות הפועלות בארץ. למכללה סניפים בפריסה ארצית והיא מציעה תחומי לימוד מקצועיים מגוונים אשר יסייעו לכם לפתח קריירה ולהתקדם בשוק העבודה.

ברגע שבחרתם ללמוד באחד ממסלולי לימודי הנדסאים אשר מציעה מכללת אורט למעשה אתם בחרתם לרכוש לעצמכם מקצוע לחיים. לבטח שאלתם את עצמכם לא מעט מה זה הנדסאי - לא בכדי קיים היום ביקוש גבוה להנדסאים בישראל, חברות גדולות וחברות קטנות מרגישות צורך באנשי מקצוע אשר רכשו גם השכלה הנדסאית ובכך הן הופכות את תחום הלימודים הכולל בתוכו הנדסה למבוקש מאד. הכלים אותם תרכשו במסגרת הלימודים הזאת מבטיחה לכם ביקוש בתחום ההייטק והתקדמות בעולם התעסוקה והתעשייה.

מה זה הנדסאי

ובכן, מה זה הנדסאי - הנדסאי הינו בעל מקצוע אשר רכש את הידע ואת היכולות הטכנולוגיות הנדרשות על מנת להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים אשר עולים כצורך מתפעול ותחזוקה של מערכות טכנולוגיות שונות בתחומי החשמל, האלקטרוניקה והמכונות. כמובן שגם בתחומים נוספים ההנדסאים מקבלים הכשרה כמו ניתוח ובקרה בעולם התעישה והניהול, טכנולוגיה בבניה, אדריכלות ועיצוב. היתרון שאתם מקבלים כבעלי תואר הנדסאי הינו בכך שהטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מכל תחומי החיים שלנו כיום ומתחדשת במהירות. מכללת אורט מציעה לכם מסלולים עדכניים בהם תרכשו את כל הכלים והמיומנויות המתאימות על מנת לתפקד באופן הכי יעיל ומקצועי שניתן בעולם התעשייה ובכך לפתח לעצמכם קריירה ומקצוע לחיים.

תנאי הקבלה

לצורך רישום ללימודי הנדסאים במסגרת מסלולי מכללת אורט עליכם להיות בעלי תעודת בגרות מלאה או חלקית ובה ציונים עוברים במקצועות אנגלית, עברית ומתמטיקה. אם אין בידכם תעודת בגרות תוכלו לעבור מכינה אקדמית או טכנולוגיות כדי להתקבל ללימודים. אם הינכם מעל גיל 35 כל תנאי הקבלה פרט ל-12 שנות לימוד בעלי פטור, תנאי קבלה מקלים אלו הופכים את הלימודים לקלים יותר עבור מי שמעוניין לרכוש מקצוע מבוקש לחיים גם במסלול גיל מאוחר יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41654.aspx