למה יתאים לכם ללמוד קורס הנהלת חשבונות
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 15/01/14

בתחום הנהלת החשבונות תמיד יש ביקוש לעובדים, אתם כמנהלי חשבונות יכולים לעבוד כשכירים או כעצמאיים, בחברה, בתאגיד, במשרד רואה חשבון שכיר, במשרד משלכם או אפילו בחברת הנהלת חשבונות חיצונית המספקת שירות לחברות אחרות. אין ספק כי מדובר במקצוע המבוקש ביותר ואין ארגון, חברה, או עסק שיכול להסתדר ללא שירות ניהול חשבונות. על כן,

מנהלי חשבונות דרושים תמיד. בתור מנהל חשבונות אפשר להיות עצמאי ושכיר, לעבוד בחברה או בתאגיד, במשרד רואה חשבון או בחברת הנהלת חשבונות חיצונית. מדובר על אחד המקצועות המבוקשים ביותר, בין השאר מכיוון שאין עסק או חברה שיכולים להסתדר ללא שירותיו של מנהל חשבונות. הביקוש הרב בתחום מקצועי זה הופך קורס הנהלת חשבונות למאוד מבוקש. מכיוון שבתחום זה ניתן להתחיל מקורס בסיסי של הנהלת חשבונות סוג 1+2 ולהמשיך ללימודים מקיפים יותר כמו לימודי מנהלי חשבונות בכירים למשל, מדובר על הזדמנות מקצועית יוצאת דופן.

כיצד מתקדמים במקצוע הנהלת החשבונות

הצד הכי חיובי בכל קורס הנהלת חשבונות בא לידי ביטוי בכך שמדובר על לימודים לא ארוכים שאורכים לרוב מספר חודשים. את תחילת ההשכלה המקצועית בתחום הנהלת החשבונות יש להתחיל מלימודי קורס הנהלת החשבונות 1+2 שמהווה את הבסיס שדרוש לשם כניסה לעולם החשבונאות הגדול. בקורס זה נלמדות טכניקות עבודה וכלים בסיסיים, הסטודנט עובר הכשרה בתוכנת המחשב שעמה עובדים מנהלי החשבונות וגם נלמדים נושאים כמו חשבונאות פיננסית, תורת המסחר והמשק, חישובים מסחריים וחשבונות מעשית ממוחשבת. לאחר סיום קורס זה וקורס הנהלת חשבונות סוג 3 תוכלו להתקדם במקצוע על ידי הרשמות אל לימודי מנהלי חשבונות בכירים.

מה נדרש על מנת להירשם לקורס מנהלי חשבונות בכירים

בכדי להתחיל ללמוד קורס הנהלת חשבונות בסיסי, לא נדרש רקע ולא צריך לעשות פסיכומטרי. לשם כך דרושה רק תעודת בגרות או תעודה המעידה על 10 שנות לימוד. על מנת לקחת חלק במסגרת לימודי מנהלי חשבונות בכירים, יש לעבור מספר קורסים מקדימים ולצבור ניסיון מעשי במקצוע הנהלת החשבונות. לאחר שתצברו ניסיון בעבודה ותקבלו את התעודות המקצועיות שיהוו עבורכם פתיחת דלת לעולם המקצועי המבוקש הזה, תוכלו להפוך למנהלי חשבונות בכירים ולהגדיל באופן משמעותי את ההכנסה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41594.aspx