האם ניתן לשלב בין לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית להנדסאי תוכנה
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 23/12/13

אם אתם מעוניינים בקריירה בתחום פרסום, מדיה ועיצוב דיגיטלי, לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית נועדו במיוחד עבורכם. אם יש לכם זיקה לתחום המחשבים ואתם אוהבים לתכנת ולבנות ולפתח תוכנות ופיצ'רים שמיועדים על מנת להפוך את השימוש בתוכנה לנוח יותר, לימודי הנדסאי תוכנה מיועדים עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשלב בין עיסוק בתוכנה לבין עיסוק בעיצוב תקשורת חזותית, מובטח לכם מקצוע מקיף ורכישת הכלים המקצועיים שיהפכו אתכם לכוח עבודה מבוקש ביותר. כיצד עושים זאת, על כך במאמר שלפניכם.

כיצד ניתן לשלב בין שני תחומי הלימוד

מכיוון שבמהלך לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית נלמדים הרקע לתכנות וגם כלים טכנולוגיים מתקדמים לעבודה עם תוכנות מחשב מתקדמות, במידה ותהיו מעוניינים בסיום לימודי הנדסאים להמשיך וללמוד לימודי הנדסאי תוכנה, תהיו זכאים לפטורים. קבלת הפטור על חלק מהמקצועות יאפשר לכם לקצר את משך הלימודים ולסיים מהר יותר את ההכשרה המקצועית על מנת להתחיל לעסוק במקצועות שלמדתם. שיטה נוספת לשילוב היא להתחיל עם לימודי תוכנה לתואר הנדסאים ולאחר מכן להתמקצע בתחום העיצוב והתקשורת החזותית באמצעות לימודי עיצוב תקשורת חזותית לתואר הנדסאים. משך כל הלימודים הללו לא יעלה על 4 שנים, בדומה למשך הלימודים לתואר אקדמי, אך במקרה זה תסיימו את הלימודים עם שני מקצועות בידיים.

כיצד הידע הזה ישתלב במהלך העבודה

מכיוון שתחום העיצוב קשור היום באופן ישיר לתוכנות מחשב מתקדמות, לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית והידע שתרכשו במהלכם, יספקו לכם כלים מקצועיים מעניינים ונחוצים לתחום העיצוב. לימודי הנדסאי תוכנה פותחים דלתות לכל עיסוק הקשור לתוכנות המחשב ולימודים אלו מעניקים את הכלים הנחוצים לעבודה יום יומית מול המחשב ומול הממשקים הטכנולוגיים החדישים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41278.aspx