דירה מקבלן היא כדאית
נכתב על ידי: shlomo websem
תאריך: 09/12/13

דירה מקבלן היא כדאית, כי מדובר על דירה שהיא בבניין חדש לגמרי, ולכן היא חדישה ומודרנית.

דירה מקבלן תהיה בבניין שהוא בעל גינה מטופחת, עם חניון פרטי לדיירי הבניין, עם מרפסות שמש, עם מרחב מוגן דירתי (ממ"ד), עם מחסן לכל דירה, עם מערכת אינטרקום, עם מעלית.

דירה מקבלן תהיה בבניין שקיבל אישורי בטיחות בקשר לעמידות בשרפות, רעידות אדמה, ומתקפת טילים.

דירה מקבלן שנבנתה ע"י חברת בנייה בעלת מוניטין כמו "פרץ בוני הנגב" תהיה ללא בעיה של אי שביעות רצון, כי היא תהיה באיכות גימור גבוהה.


דירה מקבלן ששוכנת במגדל מגורים

לדירה מקבלן ששוכנת במגדל מגורים יש יתרונות רבים.

במגדלי מגורים יש איכות בנייה ברמה שהיא גבוהה.

מגדלי יוקרה שוכנים לעתים בשכונה פרטית.

בגלל שמגדל יוקרה הוא בעל גובה רב, אתם מקבלים נוף נרחב ויפה, ממרפסות הדירה ומחלונותיה.

דירה חדשה במגדלי מגורים יוקרתיים היא מרווחת ובעלת מרפסות שמש, יש מחסן לכל דירה במגדל המגורים, ישנה גינה עם צמחייה עשירה לרווחתם של המתגוררים במגדל,  ישנה חנייה תת קרקעית פרטית למכוניותיהם של דיירי המגדל, ישנו שומר בכניסה של הבניין שנותן תחושת ביטחון לדיירים.

עוד דברים שניתן לקבל בדירה ששוכנת במגדל מגורים יוקרתי - יש חשמל בעל 3 פזות שמאפשר לכם הפעלה של מספר מכשירי חשמל ביחד, ישנם בדירה שבמגדל תריסים חשמליים חדישים שפעולתם היא חרישית (בחלון הסלון של הדירה וגם בחלון חדר השינה של ההורים), ישנם בדירה שבמגדל שני חדרי רחצה עם אסלות תלויות וגם מכלי הדחה שהם סמויים מן העין, ישנם בדירה ברזי פרח יפים ומעוצבים, קיימת בדירה הכנה למערכת קולנוע ביתי, ישנה הכנה למערכת מיזוג אוויר מרכזית, ארונות האמבטיה הם עמידים ויפים, הריצוף של הדירה נעשה בעזרת אריחים גדולים של גרניט פורצלן, יש אינטרקום טלוויזיה, יש למגדל לובי מרשים בכניסה, יש דלת כניסה איכותית ומעוצבת לכל הדירות בבניין, חלונות הדירה עשויים מזכוכית מבודדת בפני רעשים ותנאי מזג אוויר, ישנה נקודת טלפון וטלוויזיה בכל אחד מחדרי הדירה, יש שיש קיסר למטבח של הדירה, ישנם בדירה ארונות מטבח שהם איכותיים ויפים.


בחלק ממגדלי המגורים היוקרתיים יש לעתים - חצר פרטית שמיועדת לילדים שגרים במגדל שיש בה מדשאה ומתקני שעשועים כמו מגלשות ונדנדות, בריכת שחייה, חדר כושר, חצר שהיא יפה ומטופחת, בריכת נוי עם מזרקות בחצר המגדל, חניון תת קרקעי בעל מספר קומות.

בחלק ממגדלי היוקרה אפשר לקבל בשלב הבנייה, סלון גדול יותר על חשבון אחד מחדרי השינה.

בחלק ממגדלי היוקרה אפשר לחבר דירות שהן צמודות זו לזו, או דירות שהן זו מעל זו, במטרה לקבל דירה שהיא בעלת שטח גדול במיוחד.


דירה שהיא מקבלן מבוקשת במיוחד במרכז הארץ בערים כמו: תל אביב, רחובות, אשדוד, הרצליה, נתניה, חדרה ועוד.

דירה מקבלן מבוקשת גם באזור העיר ירושלים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41088.aspx