מתנה ליולדת: 6 רעיונות שכולן ישמחו לקבל
נכתב על ידי: נטלי ולדמן
תאריך: 26/10/13

קניית מתנה ללידה יכולה להיות אחד הדברים הכיפיים ביותר... הכל כל כך קטן וחמוד שבא פשוט לקנות הכל! אבל איך אפשר לדעת מה האמא לעתיד צריכה או רוצה? כמובן שאפשר פשוט לשאול, אבל בצורה הזו פספסנו אלמנט חשוב בהענקת מתנה- ההפתעה. למזלנו היום יש את האינטרנט- מה שמקל על התהליך.

המתנה הפופולרית: בגדים! בגדים הם שימושיים, תמיד יתקבלו בברכה ולעולם אינם נמאסים. המבחר לבגדי תינוקות לבנים ולבנות כל כך גדול עד שאין סיכוי שלא תמצאו בגד שיקלע לטעמכם או לטעמם של ההורים המצפים. לשמחתנו כיום אפשר לקנות הכל מהבית דרך האינטרנט ולקבל את הפרטים עד אלייך הביתה או עד לדלתה של מקבלת המתנה. כמובן שבבגדים עדיפה איכות על כמות, במיוחד אם זו מתנה ליולדת ופריטים איכותיים וממותגים של חברות מוכרות אשר ניתן להחליף אותם גם לבגדים במידה גדולה יותר או קטנה יותר אם ההורים יחפצו בכך.

המתנה הסנטימנטלית: למתנה סנטימנטלית שמאחוריה כוונה אישית יש ערך רב. אפשר ליצור קולאז' תמונות ישנות של האם לעתיד- מהילדות שלה ועד לשלב מתקדם של ההיריון. מתנה כזו היא דבר שנוצרים ושומרים לאורך השנים, והיא תוכל להראות אותה לתינוק שלה לכשיגדל.

המתנה הפרקטית: קניית מתנה פרקטית היא הפתרון הנוח ביותר. חברה המצפה לתינוק לא תסרב לחיתולי טטרה, בקבוקים, ועוד שלל מוצרים יומיומיים ופרקטיים שישמשו אותה בשפע וגם ככה הייתה מוציאה עליהם כסף רב.

המתנה החינוכית: אם זהו הילד הראשון של האם לעתיד, היא כנראה תרצה עזרה וידע על היריון ותינוקות. ישנם ספרי הדרכה רבים בנושא היריון, לידה וטיפול ברך הנולד שכדאי לרכוש עבורה בתור מתנה ליולדת מעשירה.

מתנה מעשה ידיך: יודעת לתפור? לסרוג? לרקום? הכיני לחברה שמיכה, כובע או מגפונים קטנים עבור התינוק שלה.

המתנה היקרה: תינוקות עולים הרבה כסף! תמיד כיף ונחמד לעזור לזוג ברכישת דבר מה יקר יחסית שהם זקוקים לו, וזוהי גם מחווה יפה עבורם. יש לוודא שזה משהו שהם אכן צריכים ועדיין אין להם, כמו עגלה או אולי כסא לרכב. תמיד אפשר להתחלק בהוצאה ולקנות את המתנה כמה חברים יחד. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40208.aspx