מצלמת וידיאו לרכב
נכתב על ידי: cruuz
תאריך: 10/10/13

מדוע אנו צריכים מצלמות לרכב

אם בעבר ראינו כיצד נהיגה הייתה מסתכמת בהגעה מנקודה לנקודה, הרי שכיום בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים אנו יכולים לראות גם כיצד אפשר להגדיל את חוויית הנהיגה ואף לתעד אותה בצורה מתקדמת מאוד. מצלמת וידיאו לרכב היא מוצר שכבר לא חדש ללא מעט נהגים בארץ ובעולם, והיא מאפשרת צילום וידיאו איכותי לאחר התקנה פשוטה בכל רכב ושימוש נוח ומהיר גם ע"י מי שלא נחשב לחובב מוצרים טכנולוגיים.

היום כבר אפשר לראות כיצד כל מי שרוצה לתעד את הדרך היפה שבה הוא נוסע או את הדרך הבעייתית שאותה הוא רוצה להציג לגורמים שונים, יכול לעשות זאת בזכות מצלמה איכותית. גם מי שמעוניין לתעד אירועים שונים שקורים בכבישים מסוימים, ומי שרוצה לנסות ולתעד כיצד גורמים עוינים מנסים לחבל ברכבו, או מי שחייב להוכיח שהאשימו אותו לחינם בעבירת תנועה מסוימת, יכול לעשות זאת בקלות רבה בזכות מוצר חשוב ביותר.

הניסיון מראה שמדובר במוצר חשוב ביותר

מאחר וכבר לא מדובר במוצר שעדיין לא נעשה בו שימוש כמעט בכלל, הרי שניתן לזהות כבר לא מעט מקרים שבהם מצלמת וידיאו לרכב הייתה לעזר רב לנהגים שונים בכל רחבי ישראל. לעתים אנו אף רואים את הפרסומים של תיעודי וידיאו שונים של נהגים ששלחו את החומר למערכות החדשות של ערוצי הטלוויזיה השונים. כך אנו עומדים משתאים לנוכח עבירות תנועה שתועדו ע"י בעלי מצלמות רכב או מקרים ביזאריים שבעבר אי אפשר היה לתעד אותם.

רבים בכל רחבי העולם כבר מבינים כי הניסיון עם מצלמות וידיאו לרכב הוא כזה שמעיד בצורה חותכת על החשיבות שלהם. נראה כי אם אנו מתקינים מצלמות לתיעוד עבודתן של מטפלות בילדים כדי למנוע סיכונם של הקטנטנים, הרי שאין כל סיבה שלא נתקין מצלמת וידיאו בכל רכב. האפשרות המוכחת להוציא את הצדק לאור במקרים של האשמות שונות, והיכולת לתעד בצורה קלה מספר רחב של מקרים ותקריות הם כאלו שמאפיינים את צרכיו של כל אזרח בעולם המתקדם של היום.

לא מעט נהגים כבר עושים שימוש במצלמה איכותית

בלי שום צורך להיכנס לנתונים מדויקים שמפורסמים במקורות מידע כאלו ואחרים, ניתן לזהות בצורה מוחשית ביותר את היקף הרכישה של מצלמות כאלה ע"י ציבור הנהגים בלא מעט מדינות בעולם. מצלמת וידיאו לרכב כבר התגלתה כמוצר חשוב מאוד, ולכן זה לא מפתיע לראות כיצד חנויות מוחשיות, אתרי אינטרנט ועוד משווקים אחרים מצליחים להציג מגוון מרשים של מצלמות שמאפשר לכל נהג להצטייד בדגם שמתאים לו.

לכן אנו יכולים להביט שמאלה וימינה בכבישים שבהם אנו נוהגים ולזהות לא מעט רכבים שבהם מותקנת מצלמה כזו או אחרת. כאמור, כחלק מהעולם המרושת שבו אנו חיים, הרי שזה דבר טבעי לראות לא רק כיצד אפשר לצלם כל תנועה בעזרת מכשירי הסמארטפון למשל, אלא שאפשר גם לתעד את המהלכים בכל כביש בעזרת מצלמת וידיאו לרכב. כך, כשמספר המשתמשים רק הולך וגדל, החזון של מצלמה איכותית שמותקנת כמעט בכל רכב כבר אינו רעיון תלוש מהמציאות.


 
אודות המחבר

וילה בטוסקנה איטליה

מקווים לראות אותכם בוילה בטוסקנה

http://www.sanfabiano.com/indexis.php

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40066.aspx