טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
נכתב על ידי: רוני ארז
תאריך: 23/09/13

כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

היילקס מוביל בעולם ובישראל

טויוטה היילקס הינו ללא ספק רכב העבודה הפופולארי ביותר בכל העולם, ובשנות האלפיים כבש בסערה גם את השוק המקומי. רכבים אלו זכו לתהילה בזכות שילדה ומבנה חזקים במיוחד, וכן בהיותו רכב  עוצמתי ואמין שאין כמותו, המסוגל לעבוד בכל תנאי השטח ובכל מזג אויר, החל ממדבריות לוהטים, דרך ג'ונגלים בוציים וכלה במשטחי שלג וקרח ארקטיים. רכב זה מסוגל להתמודד עם כל תוואי שטח ולעבור בתוך מים ובוץ, לנסוע על דרכים משובשות עם בורות, וגם לטפס בעליות תלולות במיוחד. נתונים אלו המשתפרים ומשודרגים עם כל דגם חדש הופכים את ההיילקס להשקעה הבטוחה והמשתלמת ביותר לכל עסק.

טויוטה היילקס בישראל

רכבי טויוטה היילקס משווקים בישראל עוד משנת 2006 ומהווים כיום מרכיב חשוב במשק העבודה. רכבים אלו מוצעים בארץ בארבע גרסאות שונות בעלות שני סוגי נפחי מנוע, כשהסוג הראשון הינו מנוע בנפח של 3.0 ליטרים המספק 171 כוחות סוס. הגרסא החדשה והמשופרת שנועדה במקור לאוסטרליה ולאפריקה הינה בעלת מנוע מעט קטן יותר, בנפח של 2.5 ליטר ובהספק של 140 כוחות סוס.

הגרסא החדשה של היילקס – מתאימה גם למשפחה

טנדר היילקס החדש בעל נפח מנוע של2.5 ליטר טורבו דיזל, מציע לא רק את יכולות העבודה הבלתי נלאות של ההיילקס אלא גם נוחות מרבית ההופכת אותו בשעות הפנאי לרכב משפחתי מצוין.כמו כן, בהיילקס החדש יש תא נוסעים מרווח עם הרבה מקום במושבים האחוריים, שש כריות אוויר, קורות חיזוק לדלתות, בלימת זעזועים משודרגת ובקרת יציבות דינאמית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39873.aspx