ללמוד אנגלית לבד
נכתב על ידי: רוני ארז
תאריך: 03/09/13

לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים. זאת בהיותה של האנגלית שפה בינלאומית הנלמדת כבר מכיתה אלף ומשמשת במישורים רבים של החיים, החל בשליחת מייל או בעבודה בסיסית על המחשב, וכלה בפגישות עסקיות בארץ או בחו"ל. על מנת לענות על צורך זה מתקיימים בארץ קורסים המתאימים לכל גיל ורמה. יחד עם זאת, אנשים רבים מעדיפים ללמוד אנגלית לבד מסיבות שונות, אם עקב הקושי בלימודי קבוצה, חוסר בזמן פנוי או יכולת להתחייב לקורס מובנה, או בשל הרצון ללמוד לצרכי העשרה בזמן ובמקום המתאים להם. לאנשים אלו כדאי לדעת שבימינו קיימות מגוון אפשרויות ללימוד אנגלית לבד.

מורה פרטי ללימוד אנגלית

כיום ישנם לא מעט אנשים אשר לומדים אנגלית בעזרת מורה פרטי המגיע לביתם. מורים אלו עובדים באופן עצמאי או כחלק ממכוני לימוד אנגלית, ומעבירים שיעורים אישיים המותאמים לצרכיו ולקצב התקדמותו של התלמיד. מורה פרטי מקצועי מציע מערך שיעורים מובנה הכולל חומרי לימוד ועזר, שהינו מיועד לכל סוגי הרמות כגון ילדים, מבוגרים ואנשי עסקים. כמו כן, שעות הלימוד ומקום המפגש הינם גמישים ונקבעים בהתאם ליכולותיו ואורחות חייו של התלמיד.

לימודי אנגלית און ליין

לימודי אנגלית באינטרנט מועדפים על מרבית האנשים המבכרים לשפר את שליטתם בשפה באופן עצמאי. לימודים אלו ניתנים לביצוע במספר דרכים כדוגמת קורס אנגלית מקוון המועבר באמצעות וידיאו, קורס אנגלית מוקלט או תוכנות מיוחדות ללימוד אנגלית. שיטה זו פתוחה בפני מרבית הרמות וניתנת לביצוע מכל מקום בארץ ובעולם.

מי יכול ללמוד אנגלית לבד?

מי שניחן בכוח רצון ובמשמעת עצמית יכול ללמוד אנגלית לבד וללא סיוע חיצוני, באמצעות חשיפה מוגברת לשפה. הדרכים השכיחות והמומלצות ביותר להשגת שיפור הן קריאת ספרים באנגלית, רכישת ערכה ללימוד אנגלית ,האזנה למוסיקה, צפייה בסרטים באנגלית ללא תרגום, וכן משחקי לימוד אנגלית בקופסא או ברשת האינטרנט.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39664.aspx