במחירים זולים: מטבחים פרובאנס קנייה נכונה באמת
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 30/05/13

 בימינו חידוש מטבח זה נושא נפוץ מאוד, ישנם הרבה אופציות שנוכל לבחור. אנחנו יכולים לבנות את המטבח עם מבנה בכמה רמות, וכן יש אופציה לבחור סגנונות עיצוב בהרבה סגנונות עיצוב. ניתן להגיד שחידוש מטבחים פרובאנס הוא מיוחד ושונה מהרבה עיצובי מטבחים סטנדרטיים. מטבחים פרובאנס בנויים בצורה מיוחדת ולעיתים תכופות הם גם ברמת גימור גבוהה יותר שהרי זהו עיצוב מאוד מיוחד וכן מספק פן ברמה גבוהה.

לאילו נושאים לשים לב בחידוש מטבחים
כאשר נערוך חידוש של מטבח חשוב להתייחס להרבה נושאים, כך לדוגמא איכות פנים הארונות, איכות ההרכבה, פירזול וכו'. כך לדוגמא הצבה לא איכותית של משטח העבודה תגרום לו להיהרס מכל מכה קטנה וכן בגלל משקל יתר. ארונות מטבח העשוי מסנדוויץ הוא מוצלח ולמרות זאת קריטי בכל זאת לבצע בדיקה על שם הסנדוויץ וכמובן את רמת הפלס של הסנדביץ' וכן מהו העץ שממנו הוא הורכב. פרזול טוב בעל אפשרות למנף בשבילנו נפח החסנה במטבח, וכן להיות מרווח בשבילנו ללשנים.

מטבחים פרובאנס : הנושא יכול להיות במחיר מוזל
אפילו התקנה של מטבחים פרובאנס אפשר לבצע בזול. במקום ללכת אל חברת מטבחים ממותגת אנו נפנה לנגרייה קטנה. את האפשרויות לחידוש ניקח מתוך קטלוג של חברה שנרצה. יש אופציה להציב מנורות של פלורסנטים למינם, קלאפות עץ, איים בעל אחסון ועוד. טיפ משלים שאפשר לבצע זה לשכפל עיצוב שמוצא חן בעינינו מתוך תצוגה של מותג. כאשר נבצע חידוש מטבחים פרובאנס מומלץ לייחס חשיבות לצבעים למטבח שלנו, במיוחד הכרחי לבחור גוונים קרובים, יותר מידי פיגמנטים יקלקל את ייחודיות, מטבחים פרובאנס בנויים בעזרת לכל היותר שלושה צבעים. איך באמת נצמצם בכסף? נשווה הצעות מחיר של מגוון רחב של נגריות, אנחנו נגלה שקיים הבדל ענק של אלפים של שקלים.

עיצוב של מטבחים פרובאנס
תפיסה עיצובית זה נושא מאוד אינדיווידואלי. כל אדם נמשך אל אלמנט נפרד, על כן בלתי אפשרי לכתוב טיפים בנושא. הטיפ הכי מעניין זה לחפש אצל חברות ולקבל השראות. ולמרות זאת, אפשר למצוא נקודות בסיסיות בעיצוב של מטבחים פרובאנס. לדוגמא לעצב בקצת צבעים. משהו אחר זהו עיצוב השיש, שיש מאבן טבעית בעל אפשרות להכניס לנו אלמנט עיצובי מדהים. חזיתות ארונות המטבח גם קריטי, יש אופציה לקחת לנו כמה סוגים פופולאריים: עיצובי עץ, צביעה מבריקה, פורניר ועוד. עץ יכניס תחושה טבעית בהרבה בהשוואה אל ארונות מטבח מזכוכית. מטבחים פרובאנס ב-3 שנים שחלפו נעשים יותר מבוקשים, הם סגנונות מיוחדים וטובים שנותנים תחושה ביתית. לכו לחפש דוגמאות בחברה הכי קרובה לבית. נושא נוסף שחייבים לבדוק בעיצוב מטבחים פרובאנס זהו האי, אי מודרני זהו לא אי של מטבחים פרובאנס, במקרה שלנו הנושא יהיה מעט אחרת, כדאי להכניס מגירות מסד תחתונות ומשטח עבודה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38218.aspx