חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 08/01/13

 יש הרבה אופציות בימינו בעיצוב הבית, ובעיקר בשיפוץ מטבחים, תחום גדול שיש בו המון סגנונות עיצוב ואפשרויות. יש המון ברירות לקנות כיום מטבחים:ממעצב? מאדריכל? מנגר? ומיבואן? מחברה?. איזה מהם טוב לנו? ואילו אפשרויות קיימות לנו לקנות מטבח מודרני? על כל הנושא נסביר כאן. נרחיב לגבי כל אפשרות שקיימת, ונציג 3-4 דוגמאות על מנת שתהיו מסוגלים לקחת רעיונותנוספים.

כאשר ניגש אל שיפוץ מטבח מודרני קריטי שנבחר את אקססוריז כמו שצריך, המפות, הכסאות, הפירזול ווכולי. כך למשל: שנדליר שונה מנורות ספוטים, כל מאור מאלה יתאים בשביל מטבח שונה. מטבח מודרני הוא מטבח באופן יחסי מודרני ובעקבות זאת יש צורך להיצמד אל ההסגנון הספציפי הזה. עיצוב אי למטבח מודרני זהו אי מרווח יחסית שיכול לכלול משטח עבודה נוח.

מטבחים שמנת - יצרנים שנוכל לבחור
מטבחים לבנים זה סגנון עיצוב גרמני, אין ספק שיש אפשרות למצוא המון יצרני מטבחים שיהיו מסוגלים לייצר אותו, אולם מה ההבדל בין אדריכלי מטבחים אל מעצבי מטבחים נגריות מטבחים אל יבואני מטבחים אל חברה זו הבעיה. חברה לרוב בעלת קטלוג מטבחים ואנחנו נוכל לקבל בחירה מבין תמונות מיוחדים הנמצאים בקטלוג, נגר מטבחים בניגוד לכך זה שונה לגמרי, נגר מטבחים אינו פחות טוב מחברה ונגר המטבחים מתכנן גם כן ביחד איתנו את המבנה שחלמנו עליו, יבואן מטבחים מייבא עיצוב בהתאם לעיצוב יוצר כבר ומתוך זה אנו צריכים להחליט, ומצד שני אדריכל כמובן עובד מול נגר מטבחים ומנווט אותו בהתאם לרצונו. זהו השוני הבסיסי שבין כל היצרנים.

מטבח מודרני בעיצוב מטבחים לבנים - ככה נעצב
מטבח מודרני בעיצוב מטבחים לבנים הוא מטבח מודרני ויוקרתי. בימינו כמובן שכל יצרן יהיה מסוגל לעצב עבורינו, אך לא תמיד הרמה נשמרת. החוכמה זה להיצמד אל החוקים, וישנם מספר חוקי עיצוב שהכרחי לדעת. למשל הצבעים של מטבח מודרני מומלצים להיות מגוונים, כשנסגנן מטבח מודרני בעיצוב של מטבחים לבנים קריטי שיהיו קיימים מגוון של גוונים מאותה משפחה. המנורה במטבח מודרני בנוסף חייבת להיות כהה יחסית וזה מה שמאפשר עבורינו את המראה השונה. לאחר שגמרנו את התאורה למטבח, ולאחר שבחרנו את הצבעים כעת זה הזמן להחליט לגבי הסקיצה של המטבח. ישנם כמה סוגים של מבנים אבל השוני המהותי זה בין מטבחים פתוחים לעומת מטבחים סגורים, זהו בהחלט אלמנט חשוב שיש לו השפעה על שיפוץ מטבח מודרני ויהיה בעל משמעות. מבנה סגור נבדל ממטבח בעיצוב פתוח, ובמידה מרובה יגביל את האופציות מבחינה עיצובית.

כל האפשרויות - תמונות של המון מטבח מודרני
האלמנט שהכי חיוני בשיפוץ מטבחים לבנים בסגנון מטבח מודרני הוא לברר לגבי מגוון הקטלוגים בכל אחד מאתרי האינטרנט. כאן אנו ממליצים לכל גולש לפנות אל פורטלים של מטבחים. פורטל של מטבחים זהו אתר עצום בנושא עיצוב המטבחים שקיימים בתוכו הרבה נגריות ועיצובים ששייכים אל כמות גדולה של יצרני מטבחים, משום כך הוא נותן תועלת במקרים רבים הרבה יותר מאשר אתר של כל נגרייה. אופציה שאני ממליץ עליה היא גם להסתכל באינסטגרם, כיום זה מאוד שכיח וזה נחמד. אפשרות חדשה שנהייתה פופולארית היא להוריד אפליקציות וכמובן תוכנות הדמיית מטבחים. כך לדוגמא תוכנת ההדמיית המטבח ששייכת לאיקאה, התוכנה מקנה כל מיני אפשרויות לעיצוב שיעזרו לכולנו כשאנו רוצים לבחור את עיצוב המטבח שנרצה ולהתבונן על מטבחים לבנים ועל מטבח מודרני שיהיו מתאימים לנו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35639.aspx