היזמית והמעצבת הצעירה אמנדה קרמר בבשורה להורים שוחרי העיצוב:
נכתב על ידי: Dikla Hanan
תאריך: 18/11/12

בין הפריטים היוצאים תחת ידה של אמנדה, הפועלת מתוך הסטודיו הצנוע ועמוס הבדים שלה שבגבעת שמואל, ניתן למצוא מגוון עצום של פריטים הנותן מענה להורים שלא מתפשרים על ייחודיות שהיא לא פחות מאשר הצהרת האישיות:

כיסויי עגלות התינוק של AMANDA K מעניקים לכל עגלה לוק יוצא דופן וכזה ששונה בהחלט בנוף העגלות הקיים. אמהות פאשניסטיות, נשים החובבות שיק וגם כאלה שהיו רוצות מאוד להביא את האופי האישי שלהן לידי ביטוי בכל מה שקשור במוצרים שהן בוחרות לילדיהן, תשמחנה לדעת שליין אביזרי העגלה של אמנדה נגישים כעת לכולם: אמנדה דואגת להפוך את עגלת התינוק למעוצבת באמצעות תפירת גגונים, ריפודים ואביזרים נלווים מבדים שונים המצויים בסטודיו שלה. במידה וישנה בקשה מיוחדת, אמנדה גם מבצעת הזמנות אישיות.

את הבדים רוכשת אמנדה בארץ וגם בחו"ל, תוך שהיא תרה אחר הצבעים הנכונים לכל עונה, דוגמאות והדפסים נצחיים והיא מאפשרת גם להורים חובבי מותגים, ליהנות מבדים ממותגים שהיא קונה במיוחד עבור המשימה, בהזמנה מיוחדת שמתבצעת מולה מראש.

אביזרי העגלה מתאימים לכל סוגי העגלות, אולם הריפודים והגגונים מתאימים נכון לעכשיו רק לעגלות הבוגבו על דגמיהן.

"אני אדם שמעריך אסתטיקה וייחוד", מסבירה אמנדה, "וככזו- תמיד שאפתי גם להיות מעודכנת בכל מה שנכון וטרנדי, אך להשאר נאמנה לקו שלי, שמתאפיין בצבעוניות עליזה מחד ובקווים סולידיים מאידך. את החדירה שלי לתחום מוצרי התינוקות והילדים עשיתי כשגיליתי שאין היצע של דברים מיוחדים מספיק, כשילדתי את בני הבכור. התחלתי לעצב עבורי וכשהיו עוצרים אותי ברחוב ומבקשים גם, הבנתי שאני חייבת לאפשר לכולם ליהנות ממה שהם היו באמת רוצים להעניק לקטנטנים שלהם.  חתימת ידי ניכרת בכל הפריטים שיוצאים מהסטודיו שלי גם כשמדובר בפריט שעוצב בהזמנה אישית. אני מאמינה שלכל הורה הזכות ליהנות מההורות שלו מנקודת המבט היצירתית שלו- ואני שמחה להיות מי שמאפשרת להם להפוך את הפטנזיה למציאות ".

בין המוצרים בקולקצית הילדים של AMANDA K:

גגונים מעוצבים לעגלות בוגבו-החל מ 380 ש"ח | ריפודים לכל סוגי העגלות החל מ- 250 ש"ח | תיק תואם לעגלה- 160 ש"ח | קשתות שיער לילדות 180 ש"ח | שמיכת תינוק 200 ש"ח + תיק תואם 160 ש"ח.

ליצירת קשר עם אמנדה: https://www.facebook.com/AmandaK.high.fashion.accessories


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34435.aspx