מחפשים עבודה בהולנד?
נכתב על ידי: לולה איזרסון
תאריך: 19/09/12

צריך לשנות אווירה? בצעירותי, אחי עבד בהובלות במזרח הרחוק למשך שנה שלמה. ההורים פחדו ורצו שיחזור במהרה. לאחר מכן, כשהוא שב, סיפר לנו על טיול ענק, קניות מאסיביות, הרפתקאות מגוונות, וחסכונות רבים. הקנאה אכלה אותי... כמובן שכשהגעתי לגיל המתאים החלטתי ללכת בעקבותיו, ועכשיו יכול אני לפרט לכם כל מה שחשוב לדעת בנושא.

עבודה בין היתר.

היתרון בעבודה בחו"ל הוא שאתה מקבל חוויה לחיים. נכון, העבודה פיזית מאוד והמשמרות ארוכות, אבל אתה עם עצמך, מכיר תרבות שונה וחווה חוויות במדינה זרה תקופה ארוכה. וכל זה בלי לציין את כמות הכסף הגדולה שתקבל על עבודתך. פרט לדברים הללו, בתקופת עבודתך בחוץ לארץ, יהיה באפשרותך להתקבל ללימודים של מקצוע כלשהו, וליישם אותו "בחוץ" בטרם תחזור למשק בארץ.

עבודה בגרמניה

אם רצונך הוא לחיות בחו"ל, יתכן ויהיה עליך להנפיק ויזת תייר; כל שגרירות והתנאים שהיא קבעה לגבי אירוח תיירים. יהיו פעמים שאופי הויזה משתנה ע"פ אופי ביקורך, אבל בד"כ, כדי להוציא ויזה מסויימת - תהיה מוכרח להמציא תמונות דרכון, להוציא דרכון זר ולהתראיין אצל השגריר הרלוונטי. רצוי שתתעדכן לפי שגרירות אותה המדינה בנושא תנאי הקבלה של האשרה, בכל זאת, הנה לך מס' עצות שאולי יתרמו לך:

לפעמים, חלק רחב מהפרוצדורה תורשה להשלים באמצעות אתר האינטרנט. בדוק טוב את הדף של השגרירות על מנת לחסוך לעצמך התרוצצויות.

לבש בגדים מכובדים; בדומה לדייט, הלוּק שלך בעל חשיבות קריטית.

דאג להכין תמונות דרכון מעודכנות. אם אין בידך - בדר"כ תצליח להוציא תמונות כאלו בחנויות צילום בסביבה.

דאג שיש לך בכיס את כרטיס האשראי, לכל מקרה שיבוא.

רוצים מידע על התהליך? הקליקו למידע נוסף.

במה אוכל לעבוד?


ללא ספק, הדמיון נוטה להשתולל ולמרות זאת, סגנונות העבודה המוצעים לעובדים מבחוץ - אינם מגוונים במיוחד, ובדרך כלל מסתכמים במכירות בקניונים ואופּר. ועם זאת, לכל עיסוק - ייחודיות מסויימת, הכל תלוי במדינה ויחס המעסיק.

זקוק לאינפורמציה ממוקדת יותר בנושאים כמו רילוקיישן? הגב לי בבלוג ואשתדל לסייע לך באופן הכי מקצועי. שיהיה בכיף!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32737.aspx