עבודה באילת למשתחררים
נכתב על ידי: מה רוצה
תאריך: 27/08/12

עובדים בחוץ לארץ! לפני כ 20 שנה, בן דודתי עבד במכירות בניו זילנד כשנה וחצי. ההורים פחדו ורצו שיחזור במהרה. לבסוף, כשהוא שב, הוא בדיוק סיים מסעות ארוכים, בזבוזים מאסיביים, עשרות חוויות, והרבה כסף. כ"כ קינאתי... בעקבות זאת, אחרי שהשתחררתי מהצבא החלטתי לטוס גם, והיום התאפשר לי לכתוב לכם מה שתרצו לדעת.

זאת לא רק עבודה.

היופי בעבודה מחוץ למדינה הוא שגם זכית בטיול בפני עצמו. אין כאן ויכוח, התנאים לא פשוטים והימים מתארכים, אבל עם זאת,אתה אדון לעצמך, מכיר תרבות שונה וסופג הרפתקות ביבשת אחרת במהלך תקופה מסויימת. וכל זה בלי לציין את כמות הכסף הגדולה שתרוויח בעבודה כזו. מעבר ליתרונות הנ"ל, במהלך שהותך מחוץ לארץ, תוכל, בתנאים מסויימים להירשם ללימודי מקצוע כלשהו, ולהתנסות בו לקראת שובך ארצה.

עבודה מועדפת

אם תרצה לעבוד במדינה זרה כלשהי, תיאלץ קודם כל להנפיק אשרת כניסה; כאשר כל מדינה והתנאים שלה לגבי אירוח תיירים. לעתים, סוג הויזה הרלוונטית מתחלף בהתאם לאופי ביקורך, אך בדר"כ, אם תצטרך להנפיק ויזה מסויימת - תיאלץ לספק תמונות פספורט, להוציא דרכון בהתאם ולקבוע פגישה אצל שגרירות המדינה המיועדת. מומלץ להתעדכן על סמך שגריר המדינה המיועדת בנושא הדרישות עבור קבלת האשרה, ובכל זאת אפרט מס' דברים שאולי יתרמו לך:

לפעמים, את רוב נוהל הוצאת האשרה אפשר להשלים ע"י פורטל השגרירות. ברר בדף של השגרירות בשביל לחסוך לעצמך בלאגן.

לבש בגדים מכובדים; כמו בראיון קבלה, הלוּק שלך הוא משמעותי.

זכור להכין תמונות פספורט עכשוויות. אם לא הספקת - בד"כ אם תמהר, תספיק להנפיק תמונות כאלה אצל צלמים שיושבים בסביבה.

הקפד שהבאת איתך כסף במזומן, לכל מקרה שיבוא.

צריכים מידע נוסף? כנסו לקישור.

אילו עבודות מציעים?


בהחלט, כלום לא ב100% אך חשוב לציין, ענפי העבודה המוצעים לעובדים זמניים - אינם מגוונים במיוחד, ויכללו בדרך כלל מכירות בקניונים ואופּר. ואעפ"י כן, לכל סוג - הייחודיות שלו, תלוי במדינה הספציפית ובית העסק המסויים.

רוצה עוד מידע לגבי עבודה בחו"ל? הגב לי פה ואנסה לענות כמה שרק אוכל. ויאללה לעבוד...בחו"ל!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32107.aspx